(0)
انتشار 1394/05/31
نسخه 1.0
اندروید 1.5 به بالا
گروه ایرانی
حجم 111.83 KB
قیمت 10,000 ریال

‪Apn Asistant کندو برنامه کاربردی ایرانی azdroid.arzublog.com m.vahdatfar

تصاویر

توضیحات

توسط این برنامه می توانید از تنظیمات اینترنت گوشی خود فایل پشتیان گرفته و در مواقع لزوم آنها را بازیابی کنید.
می توانید فایل های پشتیبان تهیه شده را توسط ایمیل و بلوتوث به دوستانی که نمی توانند تنظیمات خود را بدرستی وارد کنند ( به شرطی که این برنامه را نصب کرده باشند)ارسال کنید تا آنها بدون مشکل بتوانند تنظیمات را بر روی گوشی خود بازیابی کرده و مشکلشان را حل کنند.

هشدار 1: این برنامه تنظیمات اینترنت را برای شما انجام نمی دهد فقط از تنظیمات موجود فایل پشتیبان تهیه می کند.

هشدار 2: این برنامه بر روی گوشی های دارای آندرید ICS 4 کار نمی کنند ولی با روت کردن گوشی و با اجازه دادن به این برنامه به عنوان برنامه سیستمی و انتقال از پوشه data/app به syatem/app می توانند از این برنامه استفاده کنند. البته بر روی بعضی از گوشی ها بعد از روت نیز این برنامه عمل نمی کند بنا براین دوستان در داونلود کردن این برنامه دقت فرمایند.

- برنامه Set GPRS که تنظیمات اینترنت را برای گوشی شما به صورت اتوماتیک انجام می دهد را می توانید از لینک زیر داونلود کنید:
شاید برای شما هم این مشکل پیش آمده که نتوانستید با استفاده از کدهای USSD اپراتورها، تنظیمات MMS و GPRS رو بر روی گوشی های خود دریافت کنید. این مشکل بیشتر به این خاطر رخ میدهد که اپراتور تنظیمات مستقیم برای مدل گوشی شما رو ندارد و یا اینکه از "رام"های کاستوم استفاده می کنید.

اگر شما هم مشکل مشابهی دارید و نمی خواهید بصورت دستی این تنظیمات رو انجام دهید بهترین کار نصب و اجرای این برنامه می باشد.

اپلیکیشن Set GPRS ، تنظيم كننده خودكار MMS & GPRS

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.