(1)
انتشار 1394/11/18
نسخه 1.0
اندروید 2.2 به بالا
گروه ایرانی
حجم 1.40 MB
قیمت 15,000 ریال

کسب در آمد از اینترنت   ‪kasb daramad az internet کندو برنامه آموزشی ایرانی (ندارد) منوچهر خدایی پور

تصاویر

توضیحات

ین نرم افزار یک کتاب راجب کسب درامد از اینترنت می باشد که با استفاده از اموزش های ان میتوانید ماهانه تا 5میلیون تومن درامد داشته باشید روشی منحصر ب فرد برای شما بدون یک ریال سرمایه صاحب کسب و کاری قدرمتند شوید و روزانه با یک تا دوساعت کار ب درامدی فوق العاده برسید شما از همان روز های اول کسب درامد از اینترنت را تجربه خواهید کرد تا کسب در امد امیلبونی از اینترنت 3گام فاصله دارید


گام اول خرید این برنامه


گام دوم خواندن این کتاب و عمل ب آن


گام سوم کسب درامد میلیونی از اینترنت


يگر لازم نيست ماه ها وقت صرف کنيد تا شروع به کسب درآمد کنيد. شما به راحتي با استفاده از اين کتاب مي توانيد ازهمين امروز ب کسب درآمد از اینترنت بپردازید


با آموزش هايي که من در اين کتاب گردآوري کرده ام که نتيجه و ماحصل تجربيات دقيق من است، شما چيزي را ياد مي گيريد که بايد ياد بگيريد و کاري را انجام مي دهيد که بايد انجام دهيد و قطعا يکي از موفق ترين و پردرآمدترين افراد در فضاي کسب و کار آنلاين در کوتاه ترين زمان ممکن خواهيد شد. من طي چند سال آزمون و خطا کليه روش هاي کسب درآمد از طريق اينترنت را در اين مجموعه جمع آوري کردم که روش تضميني و قانوني را شامل ميشود. حال اگر شما بخواهيد تک تک اين روش ها را خودتان امتحان کرده و متوجه معايب و مزاياي آن شويد چقدر وقت لازم داريد!!؟؟؟قطعا همين مدت که من زمان صرف کردم.


سوال اول : مقدار درآمدي که از اين کتاب بدست مي آيد چقدر است؟ ماهيانه چقدر؟


جواب : درآمد از اينترنت هيچ حد و مرزي ندارد. سقف موفقيت شما بي نهايت است و فقط به ميزان تلاش و بلند انديشي شما بستگي دارد. در اين حرفه بر خلاف شغل هاي معمولي که حقوق شما کاملا محدود است، اينجا مي توانيد هر چه قدر که دوست داريد از اينترنت درآمد داشته باشيد.


سوال دوم: آيا من مجبورم براي کسب درآمد, براي هميشه با اين پکيج کار کنم؟ اگر يک روز کار نکنم , در آن روز درآمدي نخواهم داشت؟


جواب : خير… شما پس از چند ماه استفاده از اين پکيج , ديگر نيازي به استفاده از دستورالعملهاي موجود در اين پکيج نخواهيد داشت چون باز هم درآمد خود را به دست خواهيد آورد .زيرا شما در اين کار جا افتاده ايد و درآمد ثابتي از اينترنت به دست خواهيد آورد. بنابراين لازم نيست که شما تا ابد از اين پکيج استفاده کنيد بلکه حتي اگر چندين روز يا حتي چند ماه هم به اينترنت سر نزنيد باز هم درآمدي از شما کسر نخواهد شد . اين يعني تجارت الکترونيک!!!


سوال چهارم : آيا امکان کار با اين پکيج در منزل هم وجود دارد؟ يا اينکه بايد امکانات خاصي داشته باشم؟


جواب : براي استفاده از شيوه هاي کسب درآمدي که در اين پکيج آموزش داده شده است شما به هيچ عنوان به امکانات خاص يا سرمايه اوليه نياز نداريد بلکه فقط به يک کامپيوتر نيازداريد و يک خط اينترنت که حداقل بتوانيد روزانه ? الي ? ساعت به وسيله آن به اينترنت متصل شويد.{لازم نيست که حتما از اينترنت پر سرعت استفاده کنيد}


سوال پنجم : من اطلاعات زيادي در مورد اينترنت و تجارت الکترونيک ندارم آيا مي توانم به کسب درآمد بپردازم؟


جواب : تمامي افراد مي توانند از اين پکيج استفاده کنند هم افراد تازه کار و مبتدي و هم افراد حرفه اي اين پکيج تمامي رموز و ريزه کاري هاي اينترنت را به شما آموزش مي دهد فکرو استعداد شماست که تعيين کننده است نه تجربه يا سن شما.


سوال ششم : من قبلا چند دفعه پکيج کسب درآمد از اينترنت خريداري کرده ام. مي ترسم که اين محصول نيز مانند آنها بي فايده باشد.


جواب : اين ترس يک چيز منطقي است زيرا متاسفانه همه ماها نخستين بار که به مقوله کسب درآمد از اينترنت روي آورديم با تبليغاتي در اينترنت مواجه شديم که به ما وعده کسب درآمدهاي زياد داده بودند اما پس از خريد محصولشان متوجه شديم از آن برنامه نمي توان درآمدي کسب کرد. به همين دليل اکنون با دقت بيشتري مقلوله کسب درآمد از اينترنت را بررسي ميکنيم.اما امروز با تهيه اين پکيج براي نخستين بار طعم کسب درآمد واقعي از اينترنت را خواهيد چشيد و قادر خواهيد بود به صورت اصولي و قانوني از اينترنت کسب درآمد کنيد بدون اينکهنيازبه جذب زير مجموعه داشته باشيد.


سوال هفتم : درآمدي که من از اين پکيج به دست مي آورم چگونه به دست من خواهد رسيد؟ آيا درآمد من به تومان است يا دلار؟


جواب : درآمد شما بدون هيچ گونه واسطه , مستقيما به حساب بانکي شما در ايران واريز خواهد شد,شما هيچ نيازي به داشتن حسابهاي الکترونيک مانند:ايگولد,پي پال و يا آلرت پاي نخواهيد داشت زيرا درآمد شما به تومان به شما پرداخت خواهد شد نه به دلار.


سوال هشتم :(مهمترين سوال)آيا واقعا به اين پکيج مي توان اطمينان كرد؟ آيا واقعا روي آن حساب كنم؟ آيا واقعا درآمدي در كار هست؟


جواب:به دليل پرسشهاي مكرري كه در اين مورد هر روزه براي ما ايميل مي شود بهتر ديديم كه در اين مورد توضيح كاملي بدهيم. خوشبختانه اين پکيج به گونه اي است كه درآمد آن كاملا واقعي و قطعي و مسلم است . در واقع اين پکيج كه شما قصد خريد آنرا داريد يك شغل است . شغل يعني كاري كه امروزشروع خواهيد كرد و تا پايان عمر مي توان از آن درآمد كسب كرد . بنابراين مطمئن باشيد كه از اين پکيج ، درآمدهاي بسياري خوبي به دست خواهيد آورد كه حتي براي ديگران غيرقابل باور خواهد بود . شما با استفاده از اين پکيج قادر خواهيد بود مخارج زندگي خود را تامين نموده و حتي پس انداز خوبي براي خود ايجاد نماييد . ميزان اين درآمد نامحدود است . يعني هر چقدر بيشتر تلاش كنيد و زمان بگذاريد ، درآمد بيشتري نيز به دست خواهيد آورد بنابراين پيش بيني مي كنيم كه پس از اينكه اولين درآمد خودرا به دست آورديد ، وقت بيشتري را براي اين كار خواهيد گذاشت.

امتیازات

رتبه میانگین
5.0
(1)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.