(0)
انتشار 1394/11/21
نسخه 1
اندروید 2.3 به بالا
گروه ایرانی
حجم 18.76 MB
قیمت 10,000 ریال

بازی درایور   ‪Driver1 کندو بازی هیجان انگیز ایرانی (ندارد) رایانه گستر خیرگو

تصاویر

توضیحات

پس از استقبال بی نظیر شما دوستان و کاربران گرامی از بازی درایور2 بر آن شدیم تا نسخه قدیمی تر این بازی محبوب یعنی درایور 1 را نیز جهت اجرا بر روی گوشیها اندروید ارائه دهیم. بازی Driver یکی از محبوبترین بازی های کنسول پلی استیشن ۱ یا همان PS1 میباشد که با ورود این دستگاه به ایران این بازی از شهرت و طرفدار زیادی برخوردار شد و همچنان نیز پرطرفدار میباشد.

این بازی از سال ۱۹۹۹ میلادی تا سال پیش فعالیت های بسیاری داشته و مورد علاقه بسیاری از بازی خوران قدیمی و جدید میباشد.
در بازی Driver1 اغلب ماشین های آمریکایی متعلق به دهه های ۶۰ ، ۷۰ و ۸۰ میلادی میباشد از قبیل دوج چلنجر ، چارجر ، شورلت مالیبو ، کامارو ، ایمپالا و نوع های مختلف فورد و کرایسلرو …

در این بازی شما در نقش یک راننده هستید که در مرحله ابتدایی بازی باید برای دریافت گواهینامه یکسری اعمال و دستوراتی که داده شده است را با سرعت و به دقت انجام دهید تا بتوانید به مراحل اصلی راه پیدا کنید. پس از ورود به مراحل اصلی نیز به شما ماموریت های مختلفی داده میشود که بایدآنها را با موفقیت پشت سر بگذارید.
در بازی Driver1 شما خیلی چیزها را تجربه خواهید کرد ، ازتعقیب و گریز‌های نفس گیر و تا پرشهای دیدنی و جذاب که زیبایی این بازی را دوچندان کرده اند.
با اینکه در سال های اخیر نسخه هایجدید بازی Driver با گرافیک عالی و گیم پلی فوق العاده وارد بازار شده اند اما شاید برای شما هم مثل ما ! جذابیت این نسخه قدیمی بیشتر از نسخه های جدید باشد.

ویژگی های بازی :
– حجم مناسب بازی
– گیم پلی روان و اعتیاد آور
– مراحل جذاب و طولانی
– قابل اجرا بر روی تمامی مدلهای اندروید

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.