(2)
انتشار 1395/01/17
نسخه v1.0
اندروید 2.3.3 به بالا
گروه ایرانی
حجم 82.69 MB
قیمت 50,000 ریال

گنج یابی و باستان شناسی   ‪ganj کندو برنامه آموزشی ایرانی (ندارد) سجاد داودی

تصاویر

توضیحات

نرم افزار گنج یابی و باستان شناسی یک نرم افزار کامل برای  آشنایی باعلائم ونشانه های دفینه می باشد. در این برنامه لیست کاملی از علائم ونشانه ها برای پیدا کردن یک دفینه قرار دارد.

شما می توانید باداشتن این برنامه دیگر مشکلی در دفینه یابی نداشته باشید زیرا در این نرم افزار تمام آثار وعلائم  اعم از علامت درختان لایه شناسی خاک علائم ونشانه های فلش وخطی وانواع تله ها وهمچنین شکستن انواع طلسمات وجود دارد.

یکی از بهترین بخش های این برنامه بخش علائم ونشانه های فلش وخطی میباشدکه حدود1001 نشانه فلش وخط وجود دارد. ما در این برنامه تمام تلاش خود را کرده ایم تا تمامی نماد ها وعلائم را بااستفاده از تصاویر وتوضیح وتفسیر کامل به یک نرم افزار کامل تبدیل کنیم ودر اختیار شما عزیزان قرار دهیم. البته ما این نرم افزار رابرای یک شب ثروتمند شدن نساخته ایم  بلکه برای یک شب دنیارا تکان دادن ساخته ایم.

دوستان این برنامه صرفآ برای افزایش اطلاعات شما میباشد امید است که با یافتن یک دفینه حسن نیت خود را به کشور عزیزمان ایران ثابت کنید تا این میراث ها به دست افراد سود جو وفرصت طلب نرسد و فقط در خاک کشورمان باقی بماند تا میراثی برای آیندگانمان باشد  .

 ************دادن 5 ستاره یادتون نره ممنون***************

امتیازات

رتبه میانگین
5.0
(2)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

SM-J500F 1395/11/30 :: ayyub.davod

ممنون ازاطلاعات که گذاشتین خوبه

Lenovo TAB 2 A7-30GC 1395/04/13 :: kingc***ol

سلام بر دوست عزیز برنامه تون جالب و عالی بود امیدوارم به زودی ابدیت جدیدشو بزارید

مشاهده ادامه نظرات