(0)
انتشار 1395/01/23
نسخه 1.0.9
اندروید 4.0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 4.53 MB
قیمت 20,000 ریال

رژیم لاغری آسان   ‪Easy Diet کندو برنامه بهداشت و سلامت و پزشکی ایرانی android-center.ir اندروید سنتر

تصاویر

توضیحات

من با این روش در ۳ ماه قبل از عید ۱۶ کیلوگرم وزن کم کردم ( از ۱۱۵ کیلوگرم به ۹۹ کیلوگرم رسیدم) و تصمیم گرفتم برای ۱۸ کیلوگرم اضافه وزن باقی‌مانده نرم‌افزار موبایل این راه حل رو توسعه بدم و در نهایت در بازار منتشر کنم.

داستان این روش:

تقریبا دو سه سالی بود که وزنم بالای ۱۰۰ کیلو بود ( نقطه اوج ۱۱۷ کیلو وزن داشتم ) و تقریبا انواع روش‌ها و رژیم‌ها رو تست کردم، ولی رعایت دقیق رژیم‌ها خیلی سخت بود! چرا؟

۱- برنامه غذایی بقیه خانواده مثل من نبود و پختن هر روز دو مدل غذای مختلف هم سخت بود.

۲- موقعی که خارج از خانه بودم نمی‌تونستم هیچ‌چیز بخورم، چون توی برنامه نبود.

بعد از مدتی با سایت Calorie Counter آشنا شدم و کالری مورد نیاز برای لاغری ۱ کیلو در هفته رو از طریق سایت محاسبه کردم، در نهایت در سه ماه گذشته مثل بقیه غذا خودم، ولی کالری هر چیزی رو که می‌خوردم را در سررسیدم یادداشت می‌کردم و مراقب بودم بیشتر از میزان مجاز کالری مصرف نکنم.

در نهایت وقتی عید شد و سررسید من هم تمام، تصمیم گرفتم از یک اپلیکشین برای اینکار استفاده کنم و چیزی که کار کردن باهاش راحت باشه رو توسعه بدم.امکانات نرم‌افزار

این نرم‌افزار از ۴ بخش تشکیل شده که عبارتند از :

کالری :‌در این بخش میزان ماده غذایی مصرف شده را وارد می‌کنید تا کالری دریافتی شما محاسبه شود. در هر روز میزان کالری مصرفی از کالری مجاز برای رسیدن به هدف به شما نمایش داده می‌شود. کالری بیش از ۳۲۰ غذا برای این بخش جمع‌آوری شده است.

تمرین : در این بخش تمرین‌هایی که در هر روز انجام می‌دهید را وارد می‌کنید تا کالری سوزانده شده بر اساس وزن شما محاسبه شود. مثلا ۲۰ دقیقه دویدن آهسته

گزارش :‌ شما گزارشی از کالری و تمرین‌های انجام شده در روزهای گذشته دریافت می‌کنید. 

تنظیمات : کالری مورد نیاز شما برای ثابت ماندن، کاهش یا افزایش وزن بر اساس قد، وزن، جنسیت و فعالیت بدنی روزانه محاسبه می‌شود. بعد از اون یکی را به عنوان هدف مشخص می‌کنید ( مثلا کاهش هفته‌ای ۱ کیلوگرم وزن ) 

تماس با توسعه دهنده

در صورتی که در نیازمند ارتباط با من هستید، بهترین راه ارسال ایمیل به  abc [atsign] moein [dot] xyz یا  ارسال sms به شماره 09035017620 است.منابع

فرمول محاسبه کالری مورد نیاز بدن - فرمول Mifflin - St Jeor
جدول کالری مواد غذایی - دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران
کتاب یک قدم تا تناسب اندام، نویسنده: پویا آریا، ناشر:ویکیو
کالری مواد غذایی - سایت دکتر کرمانی
کالری تمرین‌های ورزشی - سایت دکتر کرمانی
بانک جامع کالری غذاها

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.