(0)
انتشار 1395/01/25
نسخه v2.0
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 1.97 MB
قیمت 30,000 ریال

استغفار معجزه اسا حضرت علی (ع)   ‪esteghfar کندو برنامه مذهبی ایرانی (ندارد) گروه توسعه دهندگان یاوران

تصاویر

توضیحات

بسم الله الرحمن الرحیم

نرم افزار استغفار معجزه آسا حضرت امیر المومنین علی (ع) که هم اکنون پیش رویی شماست اولین وجامع ترین نرم افزار درباره استغفار کامل از زبان حضرت علی (ع) که برگرفته از قسمتی ازکتاب دار السلام نوری: ۳/۱۳۳ والبلدالأمین‏والدرع‏الحصین ص : ۳۹است که به صورت نسخه اندروید درآمده است، پیش از این اوراق های دعایی با عنوان استغفار معجزه آسا ومجرب چاپ وراهی بازارشده است که در مراتب مختلف چندین بار تجدید چاپ شده است وده ها هزار نسخه از این اوراق ها درسطح کشور به فروش رسیده است.وهم اکنون نیز درحال تجدید چاپ وفروش می باشند .

اما تفاوت این اپلکیشن بااوراق موجود دربازار چیست ؟

اوراق که هم اکنون در دست عموم می باشد فقط به قسمتی از نوشته ی استغفار حضرت علی (ع) مزین میباشد که حضرت خود به نگارش دراورده است وبرای اجابت دعایی مرد فقیر عرب داده است واین استغفارمشکل مالی آن مرد عرب را برطرف کرده است .حال این اپلکیشنی که هم اکنون پیش روی شماست علاوه برداشتن ختم استغفار معروفی که حضرت به آن مرد عرب داد دارای استغفار ۷۰ بندی است که جامعتر از آن استغفاری هست که به آن اعرابی تعلیم نموده است و خودحضرت بعد از نماز صبح استغفار ۷۰ بندی را می خواندندوهمچنین این اپلکیشن دارای پیشگفتار جامع درباره چرایی استغفار ،آثاراستغفار،انواع استغفار وزمان ومکان استغفار به صورت کامل وجامع توضیح داده است.

امید است مانیز درکنار دوستان ودرکنارحوائج شرعیه خود ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود صاحب الزمان (ع)را فراموش ننماییم.

کلام آخررا با حکمتی از مولاامیرالمومنین علی (ع)به پایان می رسانیم:
درشگفتم ازکسی که می تواند استغفار کند وناامید است . حکمت84 نهج البلاغه
استغفار معجزه اسا حضرت علی (ع) چیست؟
استغفار ۷۰ بندی مولا علی علیه السلام

علامه نوری در کتاب (دارالسلام) می نویسد: امام رضا علیه السلام از پدران بزرگوار خود نقل میکنند که امام حسین علیه السلام فرمودند: روزی نزد امیرالمؤمنین نشسته بودم که عربی وارد شد و عرض کرد یا امیرالمؤمنین! من مرد عیالمند و فقیر هستم و مالی که زندگی مرا کفایت کند ندارم. حضرت فرمودند: ای برادر عرب! چرا استغفار نمیکنی تا حالت نیکو شود؟ عرض کرد: زیاد استغفار میکنم، اما تغییری در زندگی ام پیدا نشده است.حضرت فرمودند: ای برادر عرب خدای متعال می فرماید:
فَقُلْتُ اسْتَغْفِرُوا رَبَّکُمْ إِنَّهُ کانَ غَفَّاراً (۱۰- نوح)
به آنها گفتم: «از پروردگار خویش آمرزش بطلبید که او بسیار آمرزنده است (۱۰)
(بعد فرمودند) چون به گناه بودن بعضی از اعمالت آگاه نیستی استغفار تو ناقص است؛ زیرا از آنها استغفار نمیکنی و نتیجه نمیگیری. سپس فرمود: اینک به تو استغفاری می آموزم که اگر آن را هنگام خواب بخوانی خدا به تو وسعت رزق عطا فرماید. دعا را نوشته، به اعرابی داده و فرمودند: شب، قبل از خوابیدن، این استغفار را بخوان وگریه کن و اگر اشکت جاری نشد تباکی کن.
امام حسین علیه السلام فرمود: سال بعد اعرابی به خدمت حضرت آمد و عرض کرد: یا امیرالمؤمنین! خداوند به من نعمت های زیادی عطا فرمود. شتران و گوسفندانم آن قدر زیاد شده اند که محلی برای نگه داری آن ها ندارم. آن حضرت فرمودند: ای برادر عرب! قسم به آن خدایی که محمد صلوات الله علیه را به نبوت برگزید، بنده ای نیست که با این دعا به درگاه خدا استغفار کند، مگر اینکه خدای متعال به برکت آن، گناهانش را آمرزیده، حوائجش را برآورده و به مال و اولادش فراوانی و برکت عطا فرماید.
دار السلام نوری: ۳/۱۳۳
مردم و حتی متدینین و خوبان، از معصیت بودن بسیاری از کارها غافلند و به گناه بودن آن توجه ندارند. این استغفار شریفی که از امیرالمؤمنین نقل شده است و در هفتاد بند است علاوه بر جامع بودن و توجه به این گونه گناهانی که غالباً مورد غفلت ماست و دارا بودن آثار معنوی و دنیوی مذکور در مقدمه ی استغفار، بسیار مقرّب است و اگر کسی آن را با توجه بخواند آثار عجیبی از آن ظاهر میشود.
حضرت امیر این استغفار ۷۰ بندی را که جامعتر از آن استغفاری هست که به آن اعرابی تعلیم فرمودند را خودشان بعد از نماز صبح می خواندنده اند ولی اگر کسی موفق به خواندن آن در هنگام صبح نشود میتواند آن را بعد از نماز عصر بخواند.
البلدالأمین‏والدرع‏الحصین ص : ۳۹
کَانَ عَلِیٌّ علیه السلام یَسْتَغْفِرُ سَبْعِینَ مَرَّةً فِی سَحَرِ کُلِّ لَیْلَةٍ بِعَقِبِ رَکْعَتَیِ الْفَجْرِ الِاسْتِغْفَارُ:
پر کردن این فیلد الزامی است.

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.