(0)
انتشار 1395/05/24
نسخه 9.4
اندروید 2.0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 3.73 MB
قیمت 20,000 ریال

روت هوشمند - روت فوری با گوشی   ‪intelligent rooter کندو برنامه کاربردی ایرانی (ندارد) مرتضی حشمت پور

تصاویر

توضیحات

*** پرستاره ترین برنامه روت گوشی اندروید***
توجه: تمامی مراحل روت در این برنامه بدون هیچگونه نیاز به کامپیوتر است.
روت هوشمند، آسانترین و موثرترین راه برای روت گوشی یا تبلت اندرویدی شما در کمتر از یک دقیقه است. به کمک روش این برنامه که بر پایه ی شناسایی گوشی شما و انتخاب روش روت با توجه به نتایج بدست آمده از بررسی های مختلف در سطح دنیا بر روی هر برند و ورژن است شما قادر خواهید بود با کمترین هزینه ، همه ی ابزار های لازم برای این کار را در اختیار داشته باشید.

تمام تلاش تیم پشتیبانی برنامه بر این بوده است که کاستی های برنامه به حداقل رسیده و محیطی مناسب و امن برای تلفن همراه شما به وجود آورد .

از جمله قابلیت های این برنامه که آن را از سایرین متمایز می کند توانایی تشخیص متد مورد استفاده ی هر دستگاه با توجه به برند و سیستم عامل فعال و همچنین عدم نیاز به دانلود فایل های مورد نیاز جهت روت است که باعث شده است مشکلاتی نظیر خرابی لینک دانلود ، اکسترکت فایل های اضافی و همچنین مشکلات احتمالی ناشی از ناسازگاری یک برنامه ی روتر با دستگاه به کمترین حد ممکن برسد.

در نسخه های بعدی تلاش خواهیم کرد به وسیله ی بازخورد های موجود در برنامه کارایی برنامه را به حداکثر برسانیم تا همه ی کسانی که از این برنامه استفاده می کنند به نتیجه ی مطلوب برسند.

تیم پشتیبانی روت هوشمند

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.