(9)
انتشار 1396/04/03
نسخه 3.0.5
اندروید 2.2 به بالا
گروه ایرانی
حجم 24.71 MB
قیمت 20,000 ریال

خدای جنگ 2   ‪God Of War 2 کندو بازی هیجان انگیز ایرانی (ندارد) گروه کیهان

تصاویر

توضیحات

* نکته بسیار مهم: به دلیل گرافیک بسیار بالا فقط این بازی را برای گوشی های با پردازنده 8 هسته و رم 2 گیگ دانلود نمایید (امکان روان اجرا نشدن بازی در برخی گوشی ها باز هم وجود دارد)

ویژگی منحصر به فرد برنامه اضافه شدن قابلیت ذخیره سازی بازی در هرکجا (6 اسلات حافظه برای هر بازی) و تنظیم گرافیک بازی، قابلیت اتصال دسته و بسیاری امکانات دیگر (برای اولین بار توسط گروه کیهان و بدون نمونه مشابه)

توضیحات:

خدای جنگ 2 نام یکی از بهترین عناوین اکشن است که در سال ۲۰۰۵ برای پلی استیشن ۲ عرضه شد و توانست با کسب امتیازهای بسیار بالا به یکی از بهترین بازیهای این کنسول مبدل شود . بازی God of War II ادامه نسخه اول گاد اف وار را روایت میکند . جایی که کریتوس تبدیل به خدای جنگ شده و با قدرتی که بدست آورده اقدام به فساد و خونریزی در سراسر یونان کرده است . آتنا به او هشدار میدهد که اگر به کارهایش پایان ندهد او را از مقامش عزل خواهد کرد اما کریتوس به پیغام او گوش نداده و وارد جنگ دیگری میشود که در آنجا از مقامش عزل میشود و همه قدرتش را از دست میدهد . اما موفق به غلبه بر مجسمه ای که برای از بین بردن او زنده شده میشود و … . God of War II از لحاظ داستانی دارای نقاط قوت بسیاریست و با فراز و نشیبها و سوپرایزهای فراوانی مواجه میشوید که گیمر را تا پایان به دنبال خود خواهد کشان.

خدای جنگ ۲ دارای گرافیک بسیار خوب و طرای محیطهای عالیست که از تنوع بسیار خوبی برخوردار هستند و افکتهای خون و آتش به خوبی طراحی شده است . گیم پلی را میتوان بزرگترین نقطه قوت بازی god of war 2 دانست که در اجرای کمبوهای مختلف بر روی دشمنان و وجود سلاحهای متنوع و Magic اشاره کرد که قابل آپگرید هستند و با پیشروی بر تعداد آنها افزوده خواهد شد . به طور مثال در قسمتی از بازی از یکی از دشمنان بال پرنده ای بدست می آورید که در مراحل جلوتر به کمکتان خواهد آمد و میتواند شما را تا مدت زمانی در هوا نگه دارد. از دیگر ویژگیهای گاد آف وار ۲ میتوان به Boss Fightهای متنوع اشاره کرد که در قسمتهای مختلف با آن روبرو میشوید و همراه با مینی گیمهای مختلف با جذابیت خاصی همراه خواهد بود . اگر از علاقمندان به سبک اکشن و سری خدای جنگ هستید فرصت دانلود بازی زیبای god of war 2 را از دست ندهید.


ویژگی های منحصر به فرد برنامه (اعمال شده توسط گروه کیهان):

* اضافه شدن قابلیت ذخیره کردن بازی به درخواست کاربران در هر کجای بازی برای اولین بار توسط کیهان (6 اسلات حافظه برای هر بازی)
* اضافه شدن قابلیت تنظیم گرافیک بازی برای اولین بار توسط کیهان
* کاهش 50% فضای اشغالی توسط برنامه به دلیل قرار نگرفتن دیتا در برنامه (در غیر این صورت هم حجم خود برنامه و هم دیتا که پس از نصب برنامه به گوشی منتقل میشود فضای گوشی شما را اشغال میکند)
* سازگاری با تمام نسخه های اندروید
* نصب آسان و هوشمند (جهت جلوگیری از سردرگمی دراجرای برنامه)
* کاهش حجم دیتای بازی از 2gig به 260MB توسط گروه کیهان (برای رفاه حال کاربران)


نکات قابل توجه در مورد بازی:

* به دلیل گرافیک بسیار بالا فقط این بازی را برای گوشی های با پردازنده 8 هسته و رم 2 گیگ دانلود نمایید (امکان روان اجرا نشدن بازی در برخی گوشی ها باز هم وجود دارد)
* حتما تنظیم گرافیکی مورد نیاز (جهت اجرای بهتر) برای هر بازی را در صفحه اول برنامه مشاهده کنید

تغییرات در نسخه 3.0.5

بهبود عملکرد

امتیازات

رتبه میانگین
4.0
(9)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

HUAWEI VNS-L21 1396/01/14 :: 09370***17

ممنون خوب بود

SM-G930F 1395/08/23 :: poori***.p

مگه نمیگین ضمانت ۱۰۰ درصد ؟ برا من مشکل داره بازیش همش گیر میکنه و لگ داره تکلیف چیه؟

E5333 1395/08/10 :: mehra***ti

چرا قبول نکردی

SM-J110H 1395/06/12 :: 09383***53

نینین

مشاهده ادامه نظرات