(0)
انتشار 1396/06/08
نسخه 3.0.5
اندروید 2.2 به بالا
گروه ایرانی
حجم 24.71 MB
قیمت 20,000 ریال

انتقام جویان   ‪marvel ultimate alliance کندو بازی هیجان انگیز ایرانی (ندارد) گروه کیهان

تصاویر

توضیحات

سرانجام پس از درخواستهای مکرر و پیشنهادات دوستان مبنی بر انتشار بازی انتقام جویان، برای اولین بار بازی انتقام جویان (Marvel Ultimate Alliance) برای کاربران کندو منتشر شد.

انتقام جویان نیازی به معرفی ندارند و همه این گروه دوست داشتنی را میشناسیم. حتما شما عزیزان با کتاب های کمیک کمپانی مارول آشنایی دارید این کمپانی کتاب های مصوری را با موضوعات ابرقهرمانانه مینویسد و امروز ما برای شما یکی از بازی هایی که بر اساس کتاب های این کمپانی نوشته شده است را آماده کرده ایم .در این بازی تمامی‌قهرمانان کتاب‌های کمیک مارول وجود دارند. چهار شگفت انگیز، مرد عنکبوتی، Xman، SuperMan، IronMan و بسیاری از دیگر شخصیت های مارول تشکیل میشوند که یک گروه خاص و قدرتمند را تشکیل میدهند.۴ قدرتمندترین افراد دنیا در این بازی که بارها فیلم‌های آن‌ها را در کارکترهای متعدد دیدید دور یکدیگر جمع شده اند تا بیگانگان را نابود سازند و صلح را در جهان برقرار کنند. داستان Marvel Ultimate Alliance درباره ی دولتی است که قصد کشتار جمعی و تسلط بر جهان را دارد و برای اینکار از قهرمانان صاحب نام دعوت کرده است تا در این مأموریت جهانی شرکت داشته باشند و در قبال آن ثروت و مقام زیادی را به آنها پیشنهاد داده است. حالا عده ای از قهرمانان با وی همراه شده اند و عده ای دیگر در مقابل وی ایستاده و قصد مبارزه با دولت و هم دستانش را دارند . حالا باید شما ابرقهرمان واقعی را شناسایی کنید و توسط او در مقابل افرادی که روبه روی شما ایستاده اند مبارزه کنید و جان مردم را از دست این افردا شرور نجات دهید

ویژگی های منحصر به فرد برنامه (اعمال شده توسط گروه کیهان و اطلس):

اضافه شدن قابلیت ذخیره کردن بازی به درخواست کاربران در هر کجای بازی برای اولین بار توسط کیهان و اطلس (6 اسلات حافظه برای هر بازی)

اضافه شدن قابلیت تنظیم گرافیک بازی برای اولین بار توسط کیهان و اطلس

کاهش 50% فضای اشغالی توسط برنامه به دلیل قرار نگرفتن دیتا در برنامه (در غیر این صورت هم حجم خود برنامه و هم دیتا که پس از نصب برنامه به گوشی منتقل میشود فضای گوشی شما را اشغال میکند)

سازگاری با تمام نسخه های اندروید

نصب آسان و هوشمند (جهت جلوگیری از سردرگمی دراجرای برنامه)

کاهش حجم دیتای بازی توسط گروه کیهان و اطلس(برای رفاه حال کاربران)

حتما تنظیم گرافیکی مورد نیاز (جهت اجرای بهتر) برای هر بازی را در صفحه اول برنامه مشاهده کنید
دیتای این بازی برای رفاه حال شما از 1/5 گیگابایت به 280 مگابایت فوق فشرده شده و شما فقط به دانلود 280 مگابایت دیتا نیاز خواهید داشت

تغییرات در نسخه 3.0.5

بهبود عملکرد

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.