(11)
انتشار 1395/08/08
نسخه 2.0
اندروید 2.2 به بالا
گروه ایرانی
حجم 24.64 MB
قیمت 20,000 ریال

مدال افتخار 3   ‪Medal Of Honor 3 کندو بازی هیجان انگیز ایرانی (ندارد) گروه کیهان

تصاویر

توضیحات

مدال افتخار ۳ نسخه سوم از سری مدال افتخار در سبک تیراندازی اول شخص اکشن است که توسط کمپانی قدرتمند Electronic Arts ساخته و برای پلتفرم کامپیوتر و PSP عرضه شده است . اگر از آن دسته از افردای هستید که به سبک تیراندازی اول شخص علاقمند هستید مطمانا سری مدال افتخار میشناسید، نسخه Medal Of Honor ۳ به علت این که دارای گرافیک , جذابیت و خط داستانی بسیار عالی که دارد توانستد نمره های خوبی را از منتقدان و سایت های نقد و بررسی کسب کند و خودش را جزء یکی از بهترین های شوتر اول شخص کند.

داستان بازی Medal Of Honor ۳ همانند نسخه قبلی درباره ی جنگ جهانی دوم است و درباره ی جنگ امریکا و ژاپن است. داستان از جایی شروع میشود که در سال ۱۹۴۲ افسر نیروی دریایی آمریکا Tommy Conlin در حال جنگیدن با دشمن است که در طول جنگ خاطرات دو سال گذشته اش را به یاد می آورد , زمانی که او هنوز به یک نیروی خبره برای ارتش نیرو دریایی تبدیل نشده بود و هنوز در حال آموزش دیدن برای فرستاده شدن به میدان جنگ بود و…


ویژگی های منحصر به فرد برنامه (اعمال شده توسط گروه کیهان):

۱- اضافه شدن قابلیت ذخیره کردن بازی به درخواست کاربران در هر کجای بازی برای اولین بار توسط کیهان (۶ اسلات حافظه برای هر بازی)

۲- اضافه شدن قابلیت تنظیم گرافیک بازی برای اولین بار توسط کیهان

۳- کاهش ۵۰% فضای اشغالی توسط برنامه به دلیل قرار نگرفتن دیتا در برنامه (در غیر این صورت هم حجم خود برنامه و هم دیتا که پس از نصب برنامه به گوشی منتقل میشود فضای گوشی شما را اشغال میکند)

۴- سازگاری با تمام نسخه های اندروید

۵- نصب آسان و هوشمند (جهت جلوگیری از سردرگمی دراجرای برنامه)

۶- کاهش حجم دیتای بازی از ۱.۸gig به ۳۵۷MB توسط گروه کیهان (برای رفاه حال کاربران)

۷- امکان اتصال دسته بازی

امتیازات

رتبه میانگین
1.5
(11)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

C2305 1395/11/24 :: rahim***ze

چرا اولش نگغتین که دیتا هم داره کارتون درست نیست

SM-A500H 1395/10/23 :: 09356***30

واسه من اجرا نمکنه فقط بلدید پول بگیرید

مشاهده ادامه نظرات