(5)
انتشار 1396/07/14
نسخه 3.0.5
اندروید 2.2 به بالا
گروه ایرانی
حجم 24.64 MB
قیمت 20,000 ریال

کلبه وحشت (مشابه رزیدنت اویل)   ‪Obscure کندو بازی هیجان انگیز ایرانی (ندارد) گروه کیهان

تصاویر

توضیحات

بازی کلبه وحشت Obscure سرگذشت ترسناک و مرموز 4 نفر را بیان میکند که از واقعه هولناک مدرسه جان سالم به در برده اند و اکنون وارد کالج شده اند . آنها پس از مدتی گشت و گذار در آنجا متوجه میشوند که درختهای سیاه عجیبی در گوشه و کنار در حال رشد است که حالتی بسیار ترسناک دارد . همین ماجرا موجب ورود این ۴ نفر به داستانی ترسناک و پر رمز و راز میشود که آنها را با هیولاهایی غول پیکر و خونخوار شیطانی روبرو میکند .هیجان و روایت زیبای داستان یکی از ویژگیهای منحصر به فرد این بازی است و شباهت بسیاری به بازی رزیدنت اویل دارد، ایجاد فضاهای مخوف و ترسناک از دیگر نکات مثبت است که علاقمندان به ژانر ترس را بسیار راضی نگه خواهد داشت .

از ویژگیهای بازی میتوان به گرافیک زیبا و طراحی متنوع و ترسناک محیطها و داستان قوی و رازآلود بازی اشاره کرد که در اکثر مواقع نیاز به چراغ قوه برای گشت و گذار در محیط خواهید داشت و هر لحظه از بازی باید منتظر واقعه ای ناگهانی و غافلگیر کننده بود. از دیگر نکات مثبت این نسخه وجود معماهای متنوع و جذاب است که معمولا جواب سوال آنها با جستجوی محیط بدست می آید و گاهی جواب در گوشه ای از محیط پنهان شده است. اگر طرفدار بازیها و فیلم های وحشتناک هستید و هنوز این بازی را تجربه نکرده اید فرصت را از دست ندهید

ویژگی های منحصر به فرد برنامه (اعمال شده توسط گروه کیهان و اطلس):

اضافه شدن قابلیت ذخیره کردن بازی به درخواست کاربران در هر کجای بازی برای اولین بار توسط کیهان و اطلس (6 اسلات حافظه برای هر بازی)

اضافه شدن قابلیت تنظیم گرافیک بازی برای اولین بار توسط کیهان و اطلس

کاهش 50% فضای اشغالی توسط برنامه به دلیل قرار نگرفتن دیتا در برنامه (در غیر این صورت هم حجم خود برنامه و هم دیتا که پس از نصب برنامه به گوشی منتقل میشود فضای گوشی شما را اشغال میکند)

سازگاری با تمام نسخه های اندروید

نصب آسان و هوشمند (جهت جلوگیری از سردرگمی دراجرای برنامه)

کاهش حجم دیتای بازی توسط گروه کیهان و اطلس(برای رفاه حال کاربران)

حتما تنظیم گرافیکی مورد نیاز (جهت اجرای بهتر) برای هر بازی را در صفحه اول برنامه مشاهده کنید
برای اجرا نیازمند دانلود دیتا به حجم ۵۲۵Mb هستید (لینک دانلود مستقیم و نصب هوشمند در برنامه تعبیه شده)

تغییرات در نسخه 3.0.5

بهبود عملکرد

امتیازات

رتبه میانگین
3.4
(5)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

SM-J700F 1395/11/17 :: aliaz***d9

خیلی خوب امید اویل ۴ سونی ۲ هم در دسراس ما برای دانلود باشد به امید ان روز که باشما باشیم تشکراز همه شمادرهر بازی با شماهستیم

مشاهده ادامه نظرات