(0)
انتشار 1395/10/04
نسخه 1.0
اندروید 2.3.3 به بالا
گروه ایرانی
حجم 19.78 MB
قیمت 10,000 ریال

عبارات تاکیدی موفقیت و کامیابی + صوتی   ‪Affirmations for Success & Prosperity کندو برنامه سبک زندگی و خرید ایرانی (ندارد) مای استودیو

تصاویر

توضیحات

با این اپلیکیشن در مدت 21 روز می توانید زندگی و نگرش خود را متحول سازید. عبارات تصدیقی مثبت از قدیمی ترین و موثرترین تکنیک های موفقیت و تغییر باورهای مخرب و منفی هستند.


توجه : برای استفاده از عبارات تاکیدی روش های مختلفی وجود دارد که در راهنمای اپلیکیشن به صورت کامل توضیح داده شده اند.


این اپلکیشن به دو روش مشهور برای استفاده از عبارات تاکیدی تهیه شده است. یکی روش کارتی که هر عبارت تاکیدی مانند کارت نمایش داده می شود که می توانید آنرا در هرجا، محل کار، در صف انتظار، در اتوبوس یا مترو و هرجای دیگر مطالعه کنید.
و روش دیگر روش صوتی که عبارات درج شده در اپلیکیشن به همراه یک فایل صوتی محتوی امواج مغزی، موسیقی آرام بخش به صورت صوتی ضبط شده اند و آنرا می توانید مانند یک موسیقی در مسیر یا به هنگام خواب (قبل از خواب) گوش دهید

علاوه بر کارت ها فایل امواج مغزی برای تاثیر بیشتر ضمیمه اپلیکیشن شده است. که در راهنما نحوه استفاده از آن را یاد خواهید گرفت. این فایل از تکنولوژی EEG یا الکتروانسفالوگرافی استفاده می کند که در آن ارتعاش های الکتریکی از سطح تا پوسته مغز اندازه گیری می شوند. نتیجه این فرآیند پترن EEG شامل فرکانسی به طور عمده زیر 30 هرتز است.
دامنه فرکانس وضعیت های مختلف مغز از طریق این تکنولوژی اندازه گیری شده اند (وضعیت هایی مانند آرامش، خواب عمیق، وضعیت متمرکز، خواب آلود و ...) و توسط یک فایل صوتی، شبیه سازی این وضعیت برای شما انجام می گردد. یکی از ساده ترین راه های شبیه سازی از طریق گوش است. به این طریق که از طرف گوش سمت راست یک فرکانس و از طرف گوش سمت چپ فرکانس دیگری به تدریج فرستاده می شود تا مغز به وضعیت مطلوب برسد. برای همین بسیار مهم است که حتما از هدفونی که در هر دو سمت آن سالم کار کند استفاده کنید وگرنه با بلندگو و اسپیکر نتیجه دلخواه را نخواهید گرفت.


ویژگی های این برنامه:

- کارت های منتخب برای رسیدن به کامیابی و موفقیت (این کارت ها تمامی جوانب موفقیت را در نظر گرفته اند)

- نسخه صوتی کارت ها به همراه اصوات طبیعت و امواج آرام بخش

- توضیح کارت در صورت نیاز (فقط برای کارت هایی که ممکن است دلیل آنها برای کاربر نامعلوم باشد)

- امکان اضافه کردن کارت به لیست کارت های مورد علاقه و مشاهده لیست کارت های مورد علاقه

- امکان اضافه کردن یا حذف کارت (برای کارت های ساخته شده کاربر) و مشاهده لیست اختصاصی کارت های ساخته شده کاربر

- امواج مغزی صوتی مجزا برای رسیدن به وضعیت آرامش در کمتر از 10 دقیقه

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.