(1)
انتشار 1396/04/17
نسخه 14.0
اندروید 4.1 به بالا
گروه ایرانی
حجم 8.79 MB
قیمت رایگان
دارای درون خرید
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
آموزش انگلیسی با زیرنویس هوشمند
دانلود

آموزش انگلیسی با زیرنویس هوشمند   ‪English With Smart Subtitle کندو برنامه آموزشی ایرانی www.imajgroup.ir سید حسین میریان

تصاویر

توضیحات

معرفی

اپلیکیشن انگلیسی با تکنولوژی زیرنویس هوشمند برای ترجمه زیرنویس انگلیسی انواع فیلم ، سریال ، مستند ، موزیک ویدیو ، موزیک و ... به زبان فارسی و انگلیسی به انگلیسی ، توسط گروهی از متخصصین نرم افزار و زبان انگلیسی برای اولین بار در کشور طراحی و عرضه میگردد.

چرا باید از این اپلیکیشن استفاده کنیم؟

جدیدترین مطالعات و تحقیقات علمی نشان میدهد که فراگیری زبان انگلیسی از طریق دیداری و شنیداری بویژه از طریق تماشای انواع فیلم ، سریال ، موزیک ویدیو و موزیک سریعتر محقق میگردد زیرا افراد با قرار گرفتن در موقعیت های مختلف محاوره ای و با دیدن و شنیدن کلمات و اصطلاحات مختلف ، به صورت همزمان چهار مهارت اصلی زبانی خود یعنی شنیدن، نوشتن، خواندن و صحبت کردن خود را تقویت مینمایند. همچنین با بررسی های انجام شده توسط متخصصین زبان انگلیسی ، کسانی در امتحانات تافل و آیلتس موفق بوده اند، که توانسته اندبا دیدن فیلمها و فایلهای صوتی قدرت خود را در مهارت شنوایی و صحبت کردن بالا ببرند.

چرا متون به صورت پیش فرض به زبان انگلیسی است؟

این قابلیت به صورت عمدی در برنامه قرار گرفته است.. شاید برای شما هم سوال باشد که چرا نباید زیرنویس فارسی را همزمان مشاهده کنم! جواب ما نه است. اگر میخواهید دایره لغات زبان خود را افزایش دهید ، همواره باید زیرنویس انگلیسی را خوانده و با استفاده از مترجم هوشمند این برنامه ، مفهوم و درک خود را از هر متن بالا ببرید اما برای شما قابلیت دیدن زیرنویس با زبان فارسی نیز وجود دارد توجه کنید زمانی که با زیرنویس انگلیسی فیلمی را مشاهده مینمایید، علاوه بر دیدن متن شما با دیدن و شنیدن همزمان لغت، به راحتی آن را در حافظه بلند مدت خود ذخیره خواهید کرد. در صورتی که در درک مطلب مشکلی داشتید میتوانید یکبار با زیرنویس فارسی مشاهده نمایید و یا اینکه فیلم را متوقف کرده و معنی جمله و کلمات را در هر زبانی که میخواهید مشاهده نمایید.

آیا هربار باید فیلمها و ویدیو ها رو دانلود کنم و ترافیک اینترنتم رو مصرف کنم ؟

خیر. فیلمها یکبار دانلود و ذخیره شده و برای دفعات بعد نیازی به دانلود نیست. حتی برنامه در حالت آفلاین کار میکند و کاربران میتوانند به مرور اطلاعات بپردازند

نحوه استفاده

رابط کاربری نرم افزار بسیار راحت طراحی شده است. پس از مشاهده فیلمهای موردنظر خود و دانلود یکی از آنها، شما در حین اجرای فیلم یا موزیک میتوانید به راحتی با لمس کردن لغت مورد نظر و یا خود صفحه نمایش ، فیلم را متوقف کرده و ترجمه فارسی و یا انگلیسی به انگلیسی آن را مشاهده نمایید.

1- با لمس هریک از کلمات در زیرنویس ، نمایش فیلم متوقف و بلافاصله ترجمه آن به فارسی و یا انگلیسی به انگلیسی نمایش داده میشود.

2- با لمس هر نقطه از صفحه نمایش ( به استثنای محدوده کلمات) نمایش فیلم یا موسیقی متوقف شده و میتوان متن زیر نویس را به دقت مطالعه نمود.

3- با لمس مجدد هر نقطه از صفحه نمایش ( به استثنای محدوده کلمات) ادامه فیلم یا موزیک نمایش داده میشود.

4- از پنل بالایی صفحه میتوانید رنگ قلم و اندازه قلم زیرنویس را به صورت لحظه ای تغییر دهید.

امکانات برنامه

ترجمه کلمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی

بروز رسانی ماهانه فیلم ها و موسیقی ها

امکان جستجو

امکان ایجاد لیست علاقمندی

ارتقای برنامه به حالت ویژه تنها با یک بار پرداخت

نظرات و پیشنهادات

لطفا از طریق ایمیل پشتیبانی و یا از طریق دکمه داخل اپلیکیشن ، نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را جهت ارتقای برنامه ارسال نمایید.


تغییرات در نسخه 14.0

امکان مشاهده و تغییر زبان زیرنویس در هنگام توقف فیلم
اضافه شدن آموزش برنامه برای کاربران تنها برای یکبار هنگام ورود به برنامه

امتیازات

رتبه میانگین
5.0
(1)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.