(0)
انتشار 1396/07/20
نسخه 1
اندروید 4.0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 63.41 MB
قیمت 20,000 ریال

لگو : جنگ ستارگان حماسه کامل   ‪Lego Star Wars The Complete Saga کندو بازی هیجان انگیز ایرانی (ندارد) ناصر شیخ عباسی فیروز

تصاویر

توضیحات

هشدار: قبل از شروع بازی اکیداً توصیه می کنیم آموزش افزایش گرافیک بازی را از داخل بازی از قسمت "راهنمای بازی" مطالعه و اعمال نمائید.

بازی لگو : جنگ ستارگان حماسه کامل (Lego Star Wars The Complete Saga) در گذشته توسط دو کمپانی Traveller’s Tales و Feral Interactive (Mac) برای ویندوز و مک و همچنین کنسولهای XBOX و PS3 ساخته شد .این بازی سومین بازی از سری بازی های کودکانه جنگ ستارگان یا LEGO Star Wars است که طرفداران جنگ ستارگارن با آن آشنایی کامل دارند. وجود کارکتر های جدید بازی و همچنین گرافیکی بالای آن از ویژگی های این بازی است . این بازی همزمان با سی امین سالگرد فیلم جنگ ستارگان منتشر شده است و بازیکن می تواند خاطرات و وقایع هر شش نسخه بازی را در جریان این بازی مرور کند .شخصیت های کوچک و بامزه، حرکات مبارزاتی منحصر به فرد، داستان جالب همه و همه بازی LEGO Star Wars را یک اکشن سرگرم کننده برای کودکان و نوجوانان کرده است. این بازی نینتندو برای اندروید توسعه یافته است. گیم پلی این بازی لگویی نسبت به بازی های دیگر لگویی بسیار با جزئیات تر طراحی شده است.

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.