(0)
انتشار 1396/07/23
نسخه 1
اندروید 4.0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 64.75 MB
قیمت 20,000 ریال

مرد عنکبوتی نهایی   ‪Ultimate Spider Man کندو بازی هیجان انگیز ایرانی (ندارد) ناصر شیخ عباسی فیروز

تصاویر

توضیحات

هشدار: قبل از شروع بازی اکیداً توصیه می کنیم آموزش افزایش گرافیک بازی را از داخل بازی از قسمت 'راهنمای بازی' مطالعه و اعمال نمائید.

مردعنکبوتی یکی از ابرقهرمانهای پرطرفدار می باشد که از کمیک بوکهای Marvel بوجود آمد و ظهور خوبی داشت. همه طرفداران مردعنکبوتی، شخصیت منفی و پرقدرت دکتر Lizard را بخاطر دارند. داستان بازی Ultimate Spider-Man از او شروع شده و به خود او ختم میشود. پیتر به درخواست دوست خود Gwen Stacy برای بازرسی به کمپانی Oscorp وارد می شود. این کمپانی با مدیریت جدید خود یعنی Alistair Smythe دست به تحقیقاتی و آزمایش هایی می زنند که تمام این حقایق را مدیر این شرکت به پیتر پارکر توضیح می دهد. این کمپانی علاوه بر آزمایش برروی حیوانات و ساخت روبات ها درآمد زیادی کسب می کند. در همین وقت Scorpion وجود پیترپارکر را حس می کند و متوجه می شود که پیتر با دیگران متفاوت و خون پیتر با بیشتر انسان ها تفاوت دارد، سپس سعی می کند که از قفس امنیتی خود فرار کند و موفق هم می شود. با فرار او دیگر موجودات آزمایشگاه هم به بیرون می گریزند و روباتهای کمپانی Oscorp هم به صورت وحشیانه به انسان ها حمله ور می شوند.

پیتر پارکر سریع به مردعنکبوتی تبدیل می شود و دوست خود Gwen و بقیه کارکنان کمپانی را به مکانی امن منتقل می کند و در این راه از دکتر (Conner (Lizard کمک می گیرد و اینجا است که داستان نقش خود را ایفا می کند. داستان نقش روایی خوب و جذابی دارد و یکی از نقاط قوت بازی محسوب می شود. درست است که بازی از کمیک بوک های مرد عنکبوتی الهام گرفته شده و به فیلم خود وابسته است ولی John Zurhellen و Seamus Kevin Fashey، بحق نقش خود را بخوبی در تحریر داستان بازی ایفا کرده اند. نا گفته نماند، که بیشتر شخصیت های منفی که در کیمک بوکهای مردعنکبوتی دشمن وی هستند در بازی حضور دارند. این بازی نینتندو برای اندروید توسعه یافته است.

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.