(0)
انتشار 1396/11/02
نسخه 3
اندروید 4.1 به بالا
گروه ایرانی
حجم 16.15 MB
قیمت رایگان
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
بازی با 22 بهمن
دانلود

بازی با 22 بهمن   ‪Play with 22 Bahman کندو بازی فکری و هوش ایرانی (ندارد) محسن شایان

تصاویر

توضیحات

بازی با 22 بهمن ،یک برنامه تاریخی ،فرهنگی،مذهبی و سرگرمی پیرامون بزرگترین رخداد حماسی ایران عزیز (پیروزی انقلاب اسلامی )است که در پنج بخش عکس ،موسیقی،تقویم روز شمار پیروزی  و سرگرمی (بازی با کلمات) طراحی و در اختیار دوستداران قرار گرفته است. 

موسیقی : گلچینی از ماندگارترین و خاطره ساز ترین  آهنگ های پیروزی انقلاب در این برنامه گنجانده شده که میتوانید بصورت آنلاین به آهنگ ها گوش کنید. یا دانلود کنید .یا به عنوان آهنگ زنگ گوشی یا پیام گیر گوشی تان استفاده نمایید یا آهنگ ها را به اشتراک بگذارید.

 عکس : از مجموعه عکس ها میتوانید به عنوان والپیپر گوشی تان استفاده کنید و شما را به مطالعه آنچه در پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق افتاده است ،دعوت می کند.

 تقویم روز شمار: از روز دوازدهم تا 22 بهمن میتوانید با کلیک روی هر یک از روزها اتفاقات مهم همان روز درسال 57 را مطالعه و مشاهده نمایید. 

بازی با کلمات :  در هر مرحله ،آهنگی  ازسرودهای انقلابی  پخش خواهد شد و همزمان با پخش آهنگ،کلمات متن آهنگ به طور اتفاقی روی صفحه پخش شده و شما باید همزمان با آهنگ این کلمات را انتخاب کنید. مراحل از ساده شروع شده و به ترتیب سخت تر و سخت تر میشوند.


امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.