(0)
انتشار 1396/12/12
نسخه 1396.11.22
اندروید 4.2 به بالا
گروه ایرانی
حجم 4.45 MB
قیمت 10,000 ریال

کویرنوردی   ‪Iran's Deserts کندو برنامه نقشه و مسافرت ایرانی www.avayehamrah.ir آوای همراه

تصاویر

توضیحات

کویر با ویژگی‌های منحصر به ‌فردش یکی از زیباترین جاذبه‌های گردشگری  پر مخاطب این سال ها است؛ تا جای که سکوت کویر، آسمان پرستاره شب‌، دنیای ناشناخته و گاه وهم ‌انگیز آن در کنار رمل های دوست داشتنی تنها بخشی از ویژگی‌های این سرزمین‌ شنی و ثروت بی نظیر خدادادی است.
از آنجایی که فلات ایران بر روی كمربند خشك نیم‌‏كره شمالی واقع شده، تا حدود ۸۰ درصد از ۱۶۴ میلیون هكتار مساحت كشور دارای شرایط خشك و نیمه‌‏خشك است؛ از این نظر ایران به عنوان یکی از پایگاه های اصلی کویر نوردی در منطقه شناخته می شود و دارای پتانسیل های بی شماری در این حوزه است.
ما در برنامه کویر نوردی سعی کرده ایم ضمن معرفی کویرها و بیایان های ایران، اطلاعات مورد نیاز درباره هر کدام از این جاذبه های بی نظیر گردشگری را در اختیار شما قرار دهیم.
در این اپلیکیشن می توانید از  امکانات و اطلاعاتی همچون گالری تصاویر، مسیریاب، مشخصات، ویژگی ها، سیمای عمومی، شرایط استفاده، زمان مناسب بازدید، نکات مثبت و منفی و ... استفاده کنید و یا از نظرات سایر کاربران برای انتخاب بهترین کویرهای ایران بهره ببرید.
اپلیکیشن «کویرنوردی» بخشی از پروژه «بزنیم بیرون» به شمار می رود که از داده های این پرتال قدرت گرفته و در جهت تکمیل بانک اطلاعاتی حوزه گردشگری و اوقات فراغت کشور گام بر می دارد.

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.