(1)
انتشار 1397/02/15
نسخه 1.94
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 1.17 MB
قیمت 25,000 ریال

بازخورد چهار نفره   ‪4 Player Reactor کندو بازی فکری و هوش ایرانی iran-graph.vcp.ir ایران گراف

تصاویر

توضیحات

* بازی فوق العاده بازخورد 4 نفره (نسخه حرفه ای)

* داری قابلیت بازی به صورت 1 نفره، 2 نفره و حتی 3 نفره و 4 نفره

توضیحات:
بازی های چند نفره به دلیل رقابتی که بین دوستان و آشنایان ایجاد می کنند از جذابیتی خاص نسبت به سایر بازیها برخوردار هستند.
بازی جالبی که امروز قصد معرفی آن را در ایران اپس داریم یک بازی 1 الی 4 نفره است که در این بازی با طرح سوالهای ریاضی، سرعت عمل، تمرکز و یک مسابقه هیجان انگیز به صورت همزمان با دوستانتان را تجربه خواهید کرد. شیوه بازی همانند ، مسابقات تلویزیونی است … بدین صورت که پس از طرح سوال هر بازکنی که زودتر زنگ خورد را فشار دهد برنده آن سوال خواهد بود … بازی شامل مراحل مختلفی است و در پایان کسی که امتیاز بیشتری کسب می کند برنده بازی است. در هر کدام از این سوال ها شما باید در مدت زمان خیلی کمی پاسخ را پیدا کرده و خیلی سریعتر از رقیب تان دکمه ی سمت خودتان را بزنید. این بازی مناسب شکستن یخ در جمع‌های دوستانه است تا ببینید که چه کسی باید در نهایت ظرف‌ها را بشورد! گروه ایران گراف نصب این بازی هیجان انگیز و در عین حال کم حجم و سرگرم کننده را بر روی دستگاه اندرویدی‌تان را به شدت توصیه میکند!

»» ویژگی های بازی:
• گرافیک عالی بازی
• امکان بازی به صورت 2 الی 4 نفره به صورت همزمان بر روی یک گوشی یا تبلت
• امکان بازی به صورت یک نفره (برای تمرین)
• وجود سوالات مختلف و متنوع
• حجم کم بازی
• امکان استفاده از بازی به صورت کاملا فارسی
• از مهمترین خصوصیات این بازی می توان به هیجان انگیز بودن اشاره کرد

»» توضیح مهم برای استفاده از بازی به صورت فارسی:
برای فارسی سازی بازی ، پس از اولین ورود به نرم افزار ابتدا دکمه Custom Game را لمس کنید ، سپس گزینه More Settings را انتخاب کرده و بعد گزینه Change Language را انتخاب و از بین زبان‌های موجود Persian را برگزینید. حالا لازم است تا یکبار از بازی به طور کامل خارج شده و مجددا وارد بازی شوید . این بار محیط و تمامی سوالات طرح شده را به زبان فارسی مشاهده خواهید کرد.

امتیازات

رتبه میانگین
5.0
(1)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.