(0)
انتشار 1397/03/22
نسخه null
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 16.49 MB
قیمت رایگان
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
پیشبینی جام جهانی 2018
دانلود

پیشبینی جام جهانی 2018   ‪Papp کندو برنامه ورزشی ایرانی (ندارد) سیاوش حسینی

تصاویر

توضیحات

پیشبینی جام جهانی 2018
اپلیکیشن پیشگویی جام جهانی 2018:

امروزه استفاده از هوش مصنوعی کاربردهای متنوعی در تمام جوانب زندگی دارد. این برنامه نیز توانسته است با استفاده از هوش مصنوعی و ریاضیات بسیار پیشرفته، پیش بینی نهایی بازی های فوتبال مقدماتی جام جهانی 2018 را براساس داده های نیمه ی نخست انجام دهد. این برنامه توسط محققین دانشگاه صنعتی کرمانشاه (سیاوش حسینی ، محمدامیر ستاری و عباس قدردان تحت نظارت و راهنمایی دکتر غلامحسین روشنی و محمدامین ایمانی) ارائه گردیده است. این محققین با چاپ بیش از 40 مقاله ISI در این حوزه به عنوان پیشتازان هوش مصنوعی در دنیا شناخته می شوند. ایده ی این برنامه برای اولین بار در دنیا مطرح می شود و آزمایشات گوناگون نشان از دقت و صحت بالای پیش بینی صورت گرفته دارد.

در این برنامه از شما خواسته می شود تا اطلاعات نیمه نخست بازی را وارد نمایید. این اطلاعات شامل تعداد گل تیم ها در نیمه نخست، تعداد موقعیت گل تیم ها در نیمه نخست، تعداد شوت داخل چارچوب تیم ها در نیمه نخست و مالکیت توپ تیم ها(%) در نیمه نخست می باشد.

این داده ها را می توانید در حین بازی و بین دو نیمه از سایت های مختلف نظیر varzesh3.com دریافت کنید.

براساس جمع آوری یک پایگاه داده عظیم و با کمک روشهای ریاضی پیچیده، مدل تمام تیمهای حاضر در جام جهانی 2018 استخراج شده است و بر مبنای این مدل می توان اقدام به پیش بینی بازی های این تیم ها کرد.

لازم به ذکر است میانگین خطای مطلق این برنامه زیر 5/1 می باشد که حاکی از دقت بالای برنامه است.

نحوه ی ورود اطلاعات نیمه نخست به برنامه به صورت عدد می باشد. برای مثال در بازی ایران و مراکش اگر گل تیم ایران در نیمه نخست 1 می باشد (1 وارد می شود)، تعداد گل مراکش در نیمه نخست 0 می باشد (0 وارد می شود)، تعداد موقعیت گل تیم ایران 6 می باشد(6 وارد می شود)، تعداد موقعیت گل تیم مراکش 5 می باشد(5 وارد می شود)، تعداد شوت داخل چارچوب تیم ایران 1 می باشد(1 وارد می شود)، تعداد شوت داخل چارچوب تیم مراکش 3 می باشد(3 وارد می شود)، مالکیت توپ تیم ایران %53 می باشد(53 وارد می شود) و مالکیت توپ تیم حریف %47 می باشد(47 وارد می شود). بعد از زدن دکمه پیش بینی نتیجه ی نهایی بازی پیش بینی میشود که به عنوان مثال برای نمونه ی بالا اعلا م می شود : ایران برنده خواهد شد! با احتمال 74 درصد!
این اپلیکیشن معجزه آسا حاصل تلاش چندین محقق و دکترای محاسبات نرم می باشد و برای اولین بار در دنیا عرضه می شود!!!

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.