(0)
انتشار 1397/06/27
نسخه 1.0.0
اندروید 2.2 به بالا
گروه ایرانی
حجم 3.74 MB
قیمت 10,000 ریال

راهنمای تصویری بازی سی قوری   ‪30qoori Game Guide کندو برنامه آموزشی ایرانی https://instagram.com/debefun/ محمدعلی عابدینی فر

تصاویر

توضیحات

راهنمای تصویری بازی سی قوری:
در ابتدا پیشنهاد میکنیم تا آنجا که امکان دارد از راهنما استفاده نکنید و با جستجو در بازی سی قوری خودتان به کشف معماها بپردازید و ذهن خود را به چالش بکشید. با استفاده از لینک زیر بازی سی قوری را دانلود کنید:
http://cando.asr24.com/app.jsp?id=13543215&name=%D8%B3%DB%8C%20%D9%82%D9%88%D8%B1%DB%8C&package=air.A30qoori
راهنمای تصویری بازی، کاملا مشخص و راهنمای خوبی است برای اینکه اگر در قسمتی از بازی برایتان گره ای باز نشده باقی ماند و نتوانستید از نقطه ای پیشروی داشته باشید. می توانید از این اپ راهنمایی بگیرید و با حل معماها خودتان به ادامه بازی بپردازید. در این راهنما هر چیزی که لازم است در مسیر بازی به آن بپردازید، دور آن با دایره قرمز رنج خطی کشیده شده و نشان داده شده است.
بازی سی قوری در سبک ترکیبی ماجراجویی اسرارآمیز و طنز با الهام از یک داستان واقعی و با بهره گیری از هفت شهر عشق عطار در منطق الطیر در سرزمینی قورباغه ای طراحی و تولید شده است.
ماجرا از اینجا آغاز می شود که دو قورباغه ی قصه ما آرزوی رفتن به دانشگاه و تحصیل در رشته هنر را دارند. اما پدر آنها فقیر است و برای تحصیل آنها نمی تواند مخارج شهریه دانشگاه را بپردازد. آن دو قورباغه تصمیم میگیرند قرعه بیندازند تا یکی از آنها به معدن برود تا بتواند هزینه های تحصیل دیگری را تامین کند. قورباغه ای که به معدن می رود پس از مدتها کار متوجه می شود که درآمد کار در معدن حتی برای غذای روزانه اش هم کافی نیست و با سکه هایی که به عنوان درآمد کسب کرده فقط یک مگس برشته می تواند بخورد! پس تصمیم می گیرد برای کسب ثروت از پیر زاهد راهنمایی بگیرد. پیر نیز کوهستان سی قوری را به او نشان می دهد و ...
برای اجرای بازی لازم هست که روی گوشی یا تبلت adobeair رو نصب کرده باشید.
با نظرات و انتقاداتتون تون ما رو همراهی کنید:
http://www.instagram.com/debefungame

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.