(0)
انتشار 1397/07/16
نسخه 1.0
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 219.36 KB
قیمت 20,000 ریال

آگاهساز   ‪Agahsaz کندو برنامه بهداشت و سلامت و پزشکی ایرانی (ندارد) گروه ایده های نوین

تصاویر

توضیحات

بمناسبت روزجهانی سالمند
اپلیکیشن آگاهساز (ویژه سالمندان محترم) منتشر شد.
از جمله ویژگیهای این برنامه ، امکان ارسال صدای زنگ به هر یک از دستگاهها تلفن همراهی که این اپلیکیشن روی آنها نصب شده باشد و همگی به یک دستگاه مودم یا وای فای (wifi) (بدون نیاز به اینترنت) متصل باشند می باشد.
کار با این برنامه بسیار ساده بوده و در هر لحظه کافیست با کلیک بر روی کلید ON نسبت به فعال نمودن و آماده به کار شدن برنامه ویژه سالمند اقدام نمود. ضمن اینکه تمامی دستگاههای دیگر می بایست در وضعیت OFF قرار گیرند تا بتوانند دریافت کننده صدای زنگ از سوی دستگاه ارسال کننده (سالمند) باشند.
در هر لحظه می توان هر دستگاهی را با فعال نمودن دکمه ON در ااختیار سالمند قرار داد تا با کلیک یا لمس صفحه نسبت به ارسال صدای زنگ به سایر دستگاههای اعضای خانواده به منظور آگاهسازی آنان اقدام نمود.
از جمله امکانات این نرم افزار مکث بیش از یک ثانیه روی کلید OFF به منظور غیرفعال نمودن این کلید جهت جلوگیری از احتمال دست خوردن سالمند بصورت تصادفی به آن کلید است و در صورت نیاز با لمس بیش از یک ثانیه کلید ON است تا نسبت به فعال شدن کلید OFF اقدام گردد.

امید است با حمایت از این نرم افزار بتوانیم گامی هر چند کوچک در راستای تکریم و حفظ و صیانت از سالمندان عزیز برداریم.
تنها کافیست با تنظیم شناسه کاربری خود بر روی دستگاههای اعضای خانواده با یک بار خرید نرم افزار نسبت به نصب آن بر روی دستگاههای اعضای خانواده اقدام نموده و از تکرار خرید جلوگیری نمایید.

با آرزوی صحت و سلامت و تندرستی
گروه ایده های نوین

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.