(0)
انتشار 1398/04/15
نسخه 2.0.1
اندروید 4.2 به بالا
گروه ایرانی
حجم 5.76 MB
قیمت رایگان
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
داستانهای جذاب انگلیسی
دانلود

داستانهای جذاب انگلیسی   ‪English Stories کندو برنامه کتاب و جراید ایرانی (ندارد) هادی صالحی

تصاویر

توضیحات

امروزه یادگیری زبان انگلیسی ، اهمیت ویژه ای پیدا کرده . خواندن داستان های انگلیسی راهی جذاب و سریع برای فراگیری زبان انگلیسی میباشد . شما می توانید با خواندن داستانهای انگلیسی ، دایره لغات خود را به راحتی افزایش داده و نحوه استفاده از آن لغات در جملات انگیسی را بصورت عملی مشاهده نمایید .
نکته مهم در این خصوص استفاده از داستانهایی با منابع انگلیسی است . بسیاری از داستانهای موجود ، ترجمه شده به زبان انگلیسی میباشند که ممکن است از لحاظ گرامری و نحوه استفاده در جملات ، دارای مشکل باشند .
گروه نرم افزاری صدرا ، نسخه اولیه نرم افزار کتاب داستانهای انگلیسی را که شامل تعدادی داستان انگلیسی از منابع اصلی انگلیسی ، میباشد ، تقدیم زبان دوستان عزیز میکند . سعی ما بر این بوده داستانها شامل کلمات متنوع و در سطوح مختلف باشند تا بیشترین بهره وری را برای شما داشته باشند . شما می توانید داستان های مورد علاقه خود را در قسمت کتابخانه من ، Bookmark نمایید .
این ورژن اولیه میباشد و در صورت استقبال شما زبان دوستان عزیز ، امکانات متنوع تری نیز به آن اضافه میگردد . پیشنهادها و انتقادهای شما کمک شایانی به بهبود و پیشرفت کار مااست . امید است برای شما مفید واقع شود .

تغییرات در نسخه 2.0.1

اضافه کردن ترجمه فارسی داستانها
اتصال به دیکشنری آنلاین گوگل برای ترجمه کلمات
قابلیت نمایش و مخفی کردن ترجمه فارسی
تغییر در ظاهر برنامه
استفاده از عکس هایی با کیفیت بهتر و جذاب تر

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.