(0)
انتشار 1398/07/03
نسخه 1.8.3
اندروید 4.2 به بالا
گروه ایرانی
حجم 8.28 MB
قیمت رایگان
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
طبکال
دانلود

طبکال   ‪TebCall کندو برنامه بهداشت و سلامت و پزشکی ایرانی rahyabgroup.com/ گروه رهیاب پیام گستران

تصاویر

توضیحات

در هر زمان و هرکجا که باشید مشکل یا سوالتان را با یک پزشک در میان بگذارید ! و در صورت مراجعه به پزشک، مشاوره خود را کاملا رایگان کنید !

اپلیکیشن "طب­ کال" جهت ارائه مشاوره آنلاین پزشکی توسط متخصصین انفورماتیک پزشکی و پزشکان دارای شماره نظام پزشکی معتبرطراحی شده است.


سوال پزشکی شما در هرزمینه ای که باشد، تیم تخصصی سلامت الکترونیک ما از طریق چت به شما درزمانی کوتاه پاسخ می‌دهد
از طریق "طب­ کال" شما با یک یا چندین پزشک (عمومی یا متخصص) تماس برقرار می کنید، این قابلیت را دارید که تمامی سوالات و نگرانی های خود را مطرح کنید، عکس ، جواب آزمایش، رادیولوژی، وسایر فایل های خود را جهت تجزیه و تحلیل بهتر با پزشکتان به اشتراک بگذارید تا پاسخی مناسب و کامل دریافت نمایید."طب­ کال" در هفت روز هفته و درتمام ۲۴ ساعت شبانه روز فعال است.
"طب­ کال" با همکاری کمیته پزشکان ومتخصصین انفورماتیک پزشکی برای بهبود وضعیت سلامت بیمارو رفع ابهامات و پاسخ به سوالات پزشکی ایجاد شده است. تیم ما متشکل از پزشکانی است که در دانشگاه های معتبرتحصیل کرده و همگی حق قانونی طبابت در کشورمان را دارا می باشند.درحال حاضر اپلیکیشن "طب­ کال" هنوزبه پزشکان اجازه نسخه نویسی برای داروها و اقداماتی که به نسخه احتیاج دارند را نمی دهد. درصورت نیاز به مشاوره حضوری وانجام اقدامات تکمیلی تشخیصی و درمانی پزشکان ما این مساله را با متقاضیان محترم مطرح خواهند کرد.
توجه نمایید که "طب­ کال" یک سرویس اورژانس نیست. لطفاْ درموارد اورژانسی با شماره ۱۱۵ تماس حاصل فرمایید.


اپلیکیشن "طب­ کال" را دانلود کنید و از مزایای آن جهت انجام مشاوره بهره مند شوید.چگونه مشاوره رایگان بگیریم : پس از آنکه شما از یک پزشک مشاوره دریافت کردید و درصورت نیاز و یا اعلام پزشک جهت ویزیت حضوری به مطب شخصی همان پزشک مشاوره دهنده مراجعه نمودید با ارائه کد مشاوره هزینه پرداخت شده حق مشاوره شما در "طب­ کال" از ویزیت حضوری کسر می­گردد و بدین صورت مشاوره شما رایگان خواهد بود.


توجه : این موضوع در مورد مراکز درمانی دولتی و حق ویزیت های بیمه ای به دلیل ذی نفع نبودن پزشک صدق نمی کند و پزشک هایی که در این مرا کز درمانی مشغول به خدمت رسانی هستند در صورت ارائه مشاوره و مراجعه بیمار به این مراکز مسئولیتی در قبال کسر حق مشاوره ندارند.بیماران عزیز و پزشکان محترم، فرصت را ازدست ندهید و به ما بپیوندید! با "طب­ کال" از خود و تمام افراد خانواده خود بهتر محافظت کنید.
از طرف تیم تخصصی "طب­ کال" ، امیدواریم که انتظارات شما به بهترین شکل ممکن را برآورده سازیم و همواره برای بهبود تجربه کاربری خود تلاش کرده و مشتاق دریافت پیشنهادات، انتقادات و نظرات شما عزیزان می باشم.

تغییرات در نسخه 1.8.3

بهبود در عملکرد نوتیفیکیشن ها
آنلاین شدن صفحات چت و مشاوره
تغییر در خوش آمد گویی برنامه
اضافه شدن امکانات دریافت مشاوره در سمت پزشکان

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.