(0)
انتشار 1398/07/28
نسخه 1.3.2
اندروید 4.1 به بالا
گروه ایرانی
حجم 15.31 MB
قیمت رایگان
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
درمانکده، نوبت دهی مطب پزشکان
دانلود

درمانکده، نوبت دهی مطب پزشکان   ‪DarmanKade, Doctor Appointment کندو برنامه بهداشت و سلامت و پزشکی ایرانی (ندارد) درمانکده

تصاویر

توضیحات

سلامتی یکی از اصلی ترین نیازهای بشر بوده که به نوعی همه نیازهای دیگر ما را تحت پوشش قرار می دهد. اهمیت سلامتی، در زمان ناخوشی و مریضی صد چندان می شود و تمام تلاش ما در آن لحظات، صرف پیدا کردن بهترین پزشک برای مراجعه و مداوا می گردد. مسیری که در بهترین شرایط و در صورت پیدا کردن پزشک متبحر خلاصه ای است از:
پرس و جو از دوستان و آشنایان و یا جستجو در صفحات اینترنت، پیدا کردن اطلاعات نادرست و قدیمی، تماس های مکرر به تلفن مطب، پشت خط ماندن های طولانی برای پاسخ دهی منشی مطب و در نهایت انتظار طاقت فرسا در مطب.
در اپلیکیشن درمانکده به سادگی و بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید لیستی از بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص که در شهر تهران مطب دارند را مشاهده نموده و بعد از مطالعه بیوگرافی و بررسی نظرات دیگر کاربرانی که توسط آن پزشک ویزیت شده اند به راحتی اولین نوبت خالی مطب را در این اپلیکیشن رزرو نمایید.
ما برای تکمیل لیست پزشکان خوب سایت درمانکده روی کمک شما حساب ویژه ای باز کرده ایم. کافی ست با تلفن تیم پشتیبانی سایت درمانکده (۰۲۱۸۸۳۴۹۸۰۹) تماس بگیرید.

تغییرات در نسخه 1.3.2

در این نسخه میتوانید پزشکان را راحت تر بر اساس نام جست و جو کنید،
درمانکده سریع تر شده
و برخی از اشکالات جزیی برطرف شده است.

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.