(7)
انتشار 1393/01/19
نسخه 3.1.0
اندروید 2.2 به بالا
گروه ایرانی
حجم 3.25 MB
قیمت 25,000 ریال

کیبورد کششی پاراسام   ‪Parasum Sliding Keyboard کندو برنامه کاربردی ایرانی (ندارد) یوسف مرزبانی

تصاویر

توضیحات

سرانجام انتظار برای داشتن یک کیبورد کششی فارسی به سرآمد! تنها با گذشتن از روی دکمه ها، کلمهء خود را با سرعت زیاد تایپ کنید، این کیبورد منظور شما را میفهمد!


لطفاً توجه کنید
1. در نسخهء جدید، تمام انتقادات و پیشنهادات کاربران لحاظ شده است. بدیهی است از این به بعد هم نظرات شما در اسرع وقت اعمال میشود.
2. لطفاً انتقادات، پیشنهادات و مشکلات خود را تنها با ایمیل ارائه شده بفرستید، نه در قسمت نظرات
3. خیلی از سوالات مطرح شده، در قسمت راهنمایی برنامه جواب داده شده است. لطفاً چند دقیقه را صرف مطالعهء آن بفرمائید.
4.در صورت تمایل میتوانید ابتدا نسخهء دموی برنامه را نصب و سپس اقدام به خرید کنید.


ممکن است قبل از این هم تجربهء کارکردن با کیبوردهای کششی (که به آنها swype / سوایپ هم گفته میشود) را داشته اید. در این صورت با محدودیتها و مشکلات آنها به خوبی آشنایی دارید. بعضی از آنها مانند کیبورد گوگل از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنند، و یا آزمایشی هستند و یا اینکه فاقد آرایش استاندارد فارسی هستند. بعضی از آنها هم که تعداد محدودی از کلمات فارسی را حدس میزنند. در این صورت ادامهء این متن را بخوانید.همانطور که گفته شد، کیبورد کششی کیبوردی است که برای تایپ کردن با آن نیازی به کلیک بر روی دکمه ها ندارید. فقط کافی است از روی آنها رد شوید. ممکن است در ابتدا کمی ناآشنا به نظر برسد، اما همینکه بعد از مدت کوتاهی به آن عادیت کردید، برای همیشه نحوهء تایپ کردن سنّتی را فراموش میکنید. اگر تصور کرده اید که قابلیتهای این کیبورد هوشمند به همینجا ختم میشود، با خواندن مطالب پایین ممکن است تجدید نظر کنید.


برخی از ویژگیهای "کیبورد کششی پاراسام"۱. مجموعهء عظیم کلمات فارسی که برنامه از میان آنها در کمتر از 0.04 ثانیه لغت مورد نظر شما را با دقت 94 درصد حدس میزند. (بیش از 300 هزار واژه)

۲. همان ویژگی بالا را برای کلمات انگلیسی هم تجربه کنید و لذت ببرید.

۳. شخصی سازی کامل: قابلیت حذف و یا اضافه کردن لغات مورد نظر خود به برنامه به سادگی

۴. تشخیص خودکار نوع متنی که قرار است وارد شود (آدرس ایمیل، آدرس وب سایت، شماره تلفن، ...) و انتخاب آرایش مناسب و لیست واژه های مربوطه. به عنوان مثال همانطور که در تصاویر برنامه هم مشاهده میکنید، زمانیکه میخواهید آدرس ایمیلی را وارد کنید، برنامه به طور اتوماتیک به وضعیت تایپ انگلیسی تغییر پیدا کرده و سپس لیستی از کلمات مرتبط با ایمیل (مانند @, gmail, .com, yahoo, ...) ارائه میشود تا شما مجبور نباشید آنها را تایپ کنید.

۵. قابلیت تصحیح خودکار درج علائم نگارشی مانند کاما، نقطه، ویرگول، ...

۶. صفحهء مخصوص ویرایش و پیمایش متن که در تمام کامپیوترهای دسک تاپ سراغ دارید (مانند Home, End, Page Up, Page Dwn, Select All, Copy, Paste, ...)

۷. صفحهء مخصوص درج علائم استاندارد شکلک (emotion icon) (لبخند، عصبانیت، ...)

۸. دارای تمام نشانه های اعراب گذاری در فارسی (فتحه، ضمه، تشدید، تنوین، ...)

۹. دارای قابلیت تایپ راحت کاراکترهای "خط اتصال" و "نیم فاصله" که متاسفانه به دلیل عدم وجود آنها بر روی اغلب کیبوردها (چه سخت افزاری، چه نرم افزاری)، کاربرد آنها در فارسی در حال فراموش شدن است.

10. اضافه کردن خودکار لغات موجود در پیامک ها برای تشخیص های بهتر برنامه؛ خاص هر کاربر

11. انتخاب ظاهر برنامه (فعلا فقط دو پوسته یا theme وجود دارد)


در پایان از شما تقاضا میشود هرگونه نظر، انتقاد و یا پیشنهادی در مورد این کیبورد دارید، با ایمیل داده شده تماس بگیرید تا در اسرع وقت در نسخه های بعدی به کار گرفته شوند.


توجه


برای اطلاعات و آموزشهای بیشتر، راهنمای برنامه را مطالعه بفرمایئد.


سپاسگزاریم

تغییرات در نسخه 3.1.0

تغییرات کلی در برنامه و ظاهر آن

امتیازات

رتبه میانگین
2.7
(7)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

HUAWEI G510-0200 1393/05/30 :: edriskhosravi

برنامه خوبیه اما یه ایراد مهم داره اخر هر کلمه که می نویسی و می خوای انگشتت رو برداری یکی لز حروف نگارشی روشن می شه و تایپ می شهدر واقع نمیشه تایپ کرد باهش و پشتیبانی هم که فکر کنم نداره اصلا

D306 1393/05/11 :: hosseinililab

مزخرف.خرابه نخرید.هر کلید میزنی کار کلید شیفت میکنه.

LT29i 1392/12/26 :: Anitamahtab1370

وقتی تایپ میکنم میگه برنامه متوقف شده، میشه کمک کنید؟

مشاهده ادامه نظرات