(12)
انتشار 1393/09/18
نسخه 2.1
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 6.14 MB
قیمت 15,000 ریال

‪بافتنی (قلاب بافی اضافه شد) کندو برنامه آموزشی ایرانی (ندارد) Sadegh_F

تصاویر

توضیحات

در فاصله کمی از انتشار نسخه دوم حالا نسخه جدید با مدل ها و آموزش های جدید اضافه گردید.

ازین پس می توانید آموزش های ساخت خود را برای ما بفرستید تا با نام خودتان در برنامه منتشر شود!

با آغاز فصل سرما شاید به سرتان زده باشد که یکی دو دست لباس بافتنی تهیه کنید و از سرما در امان بمانید. اما همانطور که می دانید البسه بافتنی آماده از قیمت فوق العاده بالایی برخوردارند و احتمال اینکه مدل دلخواه و اختصاصی خود را بتوانید پیدا کنید زیاد نیست.

پیشنهاد ما به شما مجموعه کامل آموزشی "بافتنی" ست. برنامه ای که از مبتدی ترین تا پیشرفته ترین متد ها و مدل های روز دنیا را در مجموعه ای کامل گرد هم آورده است. اگر تا بحال حتی یک بار هم میل بافتنی دست تان نگرفته اید، بکمک این برنامه با ابتدایی ترین اصول و روش های بافتنی آشنا خواهید شد. اگر هم چندین سال است که تجربه بافتنی دارید و به قولی "این کاره" اید برای شما هم مدل های جدید و پترن های نویی را فراهم کرده ایم تا هر چه بیشتر در این حرفه دوست داشتنی پیشرفت کنید.

معرفی قسمت های مختلف برنامه:

1. آموزش های مقدماتی:
در این قسمت از ابتدایی ترین نکات بافتنی مانند "آموزش سر انداختن"، "بافت زیر و بافت رو"، "کور کردن" و دیگر اصول اولیه آموزش های کاملی فراهم شده است. تمامی آموزش ها بهمراه تصویرهای مرحله به مرحله و متن کمکی بوده و همگی توسط تیم سازنده برنامه تهیه و ترجمه شده است.

2. آموزش های پیشرفته:
در این قسمت شما را یک گام جلوتر خواهیم برد و تکنیک های پیشرفته تری را جزء به جزء به همراه تصویر و متن آموزش داده ایم. ده ها پترن و الگوی زیبا و متفاوت را آموزش داده ایم تا بتوانید به کمک قدرت خلاقیت خود اثرات هنری فوق العاده ای بیافرینید.
آموزش های این قسمت هم کاملا اختصاصی برنامه بوده و مشابه آنها را در هیچ کجا نخواهید یافت.

3. آموزش مدل ها:
در این بخش روش بافت مدل های مختلف بافتنی، از ابتدا تا انتها بصورت کامل توضیح داده شده است. "لباس های مخصوص کودک و نوزاد"، "شال و کلاه"، "ژاکت"، "پلیور"، "مانتو"، "دستکش و ساق" و هر لباس خاصی که مدنظر شماست در اینجا گرد هم آمده است.

4. جزئیات:
معرفی تک تک وسایل مورد استفاده در هنر بافتنی.

توجه: در قسمت آموزش مدل ها سعی شده اگر منبع مفیدی در نت موجود بود، از آن در برنامه استفاده شود که البته لیست تمامی منابع هم ذکر شده تا قانون "حق نشر" رعایت شده باشد.

تغییرات در نسخه 2.1

- اضافه شدن مدل های جدید
- اضافه شدن عکس برای مدل های قبلی
- آموزش نقشه خوانی قلاب بافی
- طراحی گرافیکی جدید

امتیازات

رتبه میانگین
3.6
(12)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

HUAWEI G730-U10 1394/04/02 :: ramin.talebe89

جالبه

ST23i 1393/11/14 :: 09175***72

قلاب بافی رو بیشتر کنید

SM-T211 1393/11/08 :: armit***an

خوبه

GT-S7562 1393/10/07 :: 09199***58

چقد کمه مدلهاش.

مشاهده ادامه نظرات