(2)
انتشار 1392/10/23
نسخه 1.0.1
اندروید 2.1 به بالا
گروه کاربردی
حجم 2.33 MB
قیمت 20,000 ریال

‪کوک اس‌ام‌اس کندو برنامه ایرانی کاربردی r2gblog.ir رضا ر.

تصاویر

توضیحات

تاحالا شده مثلا فراموش‌ کنید تولد بهترین دوستتون رو با پیامک بهش تبریک بگید؟ یا شده مثلا روز مادر فراموش کنید صبح یه اس‌ام‌اس به مادرتون بفرستید؟ یا موقع سال نو فراموش کنید به بعضی دوست‌ها یا آشنایانتون با اس‌ام‌اس عید رو تبریک بگید؟

خوب با برنامه کوک اس‌ام‌اس دیگه این اتفاق نمی‌افته! از این به بعد این برنامه مسئول ارسال پیامک‌های مناسبتی شماست! کافیه پیامک مورد نظرتون رو کوک کنید! یعنی متن پیامک، اسم مخاطب و تاریخ و ساعت ارسال پیامک رو به برنامه بدین و خیالتون راحت باشه که تو روز و ساعت مورد نظرتون پیامکتون به شخص مورد نظر ارسال میشه! به همین سادگی!

علاوه بر این، این برنامه شامل بیش از ۲۳هزار پیامک آماده می‌باشد! یعنی شما میتونید متن پیامک مورد نظرتون رو از بین پیامک‌ها که در بیش از ۷۰ دسته بندی مختلف جهت همه‌ی مناسبت‌های تقویمی و غیرتقویمی جمع‌آوری شدن انتخاب کنید! یعنی این برنامه علاوه بر ارسال خودکار پیامک‌های شما، یک برنامه کامل پیامک هم هست و شما را از نیاز به هر برنامه‌ی پیامکی دیگه‌ای بی‌نیاز میکنه.

در روز مورد نظر، پیامک بعد از ارسال پیامک به شخص مورد نظر، با نمایش یک اعلان (نوتیفیکیشن) شما رو از ارسال پیام آگاه میکنه.

لطفا با ثبت یک نظر ۵ ستاره از ما حمایت کنید.
با تشکر.

امتیازات

رتبه میانگین
4.5
(2)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

HUAWEI G700-U10 1394/04/24 :: alitala20010

عالی

GT-I9190 1392/10/23 :: heydar.lessan38

عالی از عالی ترم عالی مچگرم

مشاهده ادامه نظرات