(1)
انتشار 1392/11/08
نسخه 2.0.1
اندروید 2.2 به بالا
گروه آموزشی
حجم 5.00 MB
قیمت 15,000 ریال

دست فرمون   ‪Driving Lessons کندو برنامه ایرانی آموزشی (ندارد) جمزه محفوظ

تصاویر

توضیحات

به نام یزدان بخشنده
در برنامه دست فرمون شما دوستان عزیز در 30 گام یاد می گیرید که چگونه میتوانید در عین سرعت و دقت ،با ایمنی کامل رانندگی کنید
.
با نزدیک شدن به پایان سال و شروع سفرهای نوروزی ، شرح کاملی درباره آنچه باید انجام داد و آنچه باید به همراه داشت ارائه شده.
همچنین این برنامه به شما امکان تماس با امداد خودرو مجاز اتومبیل شما و گرفتن خلافی و نمره منفی گواهینامه به وسیله پیامک ،به صورت مستقیم و از داخل منوی برنامه می‌دهد .

انواع و اقسام مشکلاتی که ممکن است برای هر راننده ای پیش بیاید را به آسانی و با تمرکز حل کنید. از رانندگی در جاده های شنی و با تلاقی تا کنترل ماشینی که ترمز آن بریده است.

معرفی خودرو بر اساس ایمنی و مواد مصرفی مانند : بنزین، روغن، لنت ،شمع ،باتری و ..... از 6 ماشینی که 85 در صد بازار مصرفی ایران را در اختیار دارند ، خدمت شما عرضه کرده ایم .

ما در این برنامه کوشیده ایم در خرید ماشین مورد نظر شما با توجه به نکات ایمنی مواد مصرفی و استحکام بتوانیم راهنمایی هر چند کوچک را ارائه داده باشیم .

و بسیاری از نکات مفید و آموزنده‌ی دیگر ...

در پایان امیدواریم این برنامه سهم کوچکی در ارتقای فرهنگ رانندگی کشور عزیزمان و ایمنی شما و خانواده محترمتان داشته باشد .
در صورت بروزهرگونه مشکل و یا سوال ،گروه نرم افزاری آرتا بصورت شبانه روزی پاسخ گوی شما عزیزان می‌باشد

با تشکر از دوستانی که ما را در جمع آوری اطلاعات کمک کردند.

http://www.irtuning.com
http://406603.blogfa.com
amoozeshnima.blogfa.com

امتیازات

رتبه میانگین
5.0
(1)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

GT-I8262 1393/04/31 :: 09171***96

عالیه

مشاهده ادامه نظرات