(16)
انتشار 1394/10/26
نسخه 1.3.4
اندروید 2.3 به بالا
گروه ایرانی
حجم 18.22 MB
قیمت 20,000 ریال

دیکشنری واژه ها   ‪Vazheha Dictionary کندو برنامه کتاب و جراید ایرانی (ندارد) بیت هشتم

تصاویر

توضیحات

**********
دهخدا، معین، لانگمن، آکسفورد، وبستر و بیش از 50 دیکشنری مجانی دیگه + ترجمه در همه برنامه ها + ترجمه متن + OCR + جعبه لایتنر + ...
**********
بجای آنکه یک دیکشنری حجیم را در جیب خود بگذارید، بیش از 60 دیکشنری کامل (به صورت رایگان قابل دانلود در داخل نرم افزار) را به همراه امکانات فوق العاده دیگر مانند تشخیص نوشتار از روی عکس و جعبه لایتنر را همیشه همراه خود داشته باشید.
دیکشنری واژه ها، یک دیکشنری کامل چند زبانه، با معتبرترین دیکشنری ها مانند لانگمن، کمبریج، آکسفورد، وبستر، معین، دهخدا و ... به صورت کامل، به همراه ویژگی های فوق العاده ای مانند تشخیص و ترجمه نوشتار از روی عکس و نیز جعبه لایتنر می باشد. ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا شما بهترین برنامه را با زیباترین رابط کاربری در اختیار داشته باشید.

ویژگی های منحصربفرد دیکشنری واژه ها:
1-مجموعه ای غنی از لغتنامه های معتبر، تخصصی و پرکاربرد. بیش از 60 لغتنامه که برای زبانهای مختلف در حال افزایش نیز هستند.
2-ترجمه لغات در برنامه های دیگر از طریق کپی کردن لغت و نمایش ترجمه آن به دو صورت نمایش در اعلانات و نمایش در پنجره شناور. در حالت نمایش در پنجره شناور، ترجمه از چند لغتنامه مختلف و همچنین ترجمه لغات مشابه نیز قابل مشاهده است.
3-تصحیح لغت. چنانچه املای لغتی را کامل ندانید، و یا در نوشتن آن اشتباه تایپی داشته باشید، برنامه کلمه صحیح و سایر کلمه های مشابه را به شما نشان خواهد داد. بدین ترتیب می توانید حتی لغاتی را که تنها یک بار شنیده اید و املای آن را به درستی نمی دانید نیز پیدا و ترجمه نمایید.
4-سرویس لغت منتخب روز. هر روز یک عکس زیبا از سرورهای بیت هشتم دانلود و در پس زمینه برنامه قرار خواهد گرفت. به همراه هر عکس یک لغت متناسب با آن انتخاب شده است که همراه با ترجمه به عنوان لغت منتخب روز نمایش داده می شود.
5-سرویس تشخیص نوشتار از روی عکس. تشخیص نوشتار دو حالت ترجمه لغت به لغت و نیز ترجمه کامل متن به زبان مقصد را داراست که در یک رابط کاربری بسیار مناسب ارائه می گردد. از آنجا که تشخیص نوشتار با سرورهای قویتر، بهتر صورت می پذیرد، تشخیص نوشتار از طریق سرورهای قوی بیت هشتم صورت می گیرد و به دستگاه شما فرستاده می شود. در نسخه های بعد تشخیص نوشتار آفلاین با کیفیت مناسب نیز ارائه خواهد شد.
توجه: در نسخه فعلی تشخیص نوشتار مخصوص متون چاپی (تایپ شده) به زبان انگلیسی می باشد. همچنین برای تحلیل درست عکس، فقط دوربین در حالت عمودی (که متن را در جهت عادی کتابخوانی عکاسی می کند) پشتیبانی می شود. این قابلیت با بازخوردهای شما در نسخه های بعدی قویتر خواهد شد.
6-جعبه لایتنر. شما قادر خواهید بود کلمات دلخواه خود را به جعبه لایتنر برنامه اضافه نمایید و به روش لایتنر آنها را به خاطر بسپارید. دیکشنری واژه ها یک جعبه لایتنر پر کاربرد به همراه رابط کاربری زیبا فراهم نموده تا از خواندن لغات لذت ببرید.
7-تلفظ انسانی لغات. در صورت اتصال به اینترنت، تلفظ انسانی لغات از سرورهای بیت هشتم دانلود و پخش خواهند شد. همچنین کیت کامل تلفظ انسانی جهت دانلود و استفاده به صورت آفلاین، در قسمت بازار برنامه قرار داده شده است.
سایر ویژگیها:
1-پشتیبانی از اندروید نسخه 2.3 به بالا
2-جستجو در بین لغات و ترجمه لغت همزمان با وارد کردن لغت
3-ترجمه متن با استفاده از سرویس ترجمه متن گوگل. توجه داشته باشید ترجمه متون به فارسی، متناسب با کیفیت ترجمه متن گوگل است. این سرویس اگرچه در ترجمه متون به فارسی چندان با کیفیت عمل نمی کند، اما در ترجمه به سایر زبانها تا حدی بهتر است. همچنین سرویس ترجمه متن گوگل از سایر سرویس های ترجمه متن موجود مانند سرویس ترجمه متن مایکروسافت تا حدی بهتر عمل می نماید.
4-امکان منتخب نمودن لغات و نگهداری در قسمت لغات منتخب برای مراجعه های بعدی و دسترسی سریع.
5-قابلیت دانلود لغتنامه ها، کیت صدا و لغتنامه هایی که در آینده اضافه خواهند شد، از داخل خود برنامه.

**********
توجه: طبق گزارش کاربران، در گوشی های Galaxy Note III در قسمت دانلود دیکشنری ها، برنامه با مشکلاتی مواجه است. لذا تا حل این مشکل و بروزرسانی بعدی برنامه، از کاربرانی که از این دستگاه ها استفاده میکنند خواهشمندیم جهت راهنمایی با ایمیل ما در ارتباط باشند.
**********

شما هنوز لیست تغییرات اخیر را وارد نکرده‌اید.

تغییرات در نسخه 1.3.4

رفع بعضی از ایرادات

امتیازات

رتبه میانگین
3.3
(16)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

SM-G361H 1396/02/10 :: mahta

کاربر گرامی با سلام. برنامه مجددا بررسی شد و کاملا بدرستی کار میکند. با تشکر پشتیبانی کندو

SM-A720F 1396/02/08 :: moham***kh

برنامه اجرا نمیشه !

SM-A720F 1396/01/11 :: nasernj

اجرا نمی شود.

SM-G610F 1395/11/27 :: bsagh***r7

چرا پیام متوقف شد میدهد

مشاهده ادامه نظرات