(109)
انتشار 1393/03/07
نسخه 2
اندروید 4.0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 1.80 MB
قیمت 10,000 ریال

مدیریت دانلود حرفه ای   ‪internet download manager pro کندو برنامه کاربردی ایرانی www.fbq.ir سامان دلفان آذری

تصاویر

توضیحات

این برنامه سرعت دانلود را تاهر آنچه که آی اس پی شما ارسال میکند افزایش می دهد و بر خلاف دیگر نرم افزار های مشابه که قبل از شروع عملیات دانلود فایل ها را تکه تکه می کنند این نرم افزار در هنگام دانلود و بسته به سرعت اینترنت , File ها را تکه تکه کرده و دانلود هر قسمت به طور جداگانه انجام می کند. این عمل باعث افزایش سرعت دانلود و دریافت File ها خواهد شد. همچنین اگر در هنگام دانلود ارتباط اینترنتی شما قطع شود( با توجه به سایت سرویس دهنده) بدون نگرانی می توانید ادامه فایل را پس از برقراری ارتباط مجدد دریافت نمائید شما از طریق این برنامه می توانید انواع فایل ها را به آسانی دریافت کنید.
مدیریت دانلود حرفه ای دارای مرور گر اینترنت بوده و شما عزیزان میتوانید توسط آن به جستجو بپردازید و فایل مورد نظر خودتان را هر آنچه که باشد دانلود کنید.
نکته بسیار مهم: : ** از آنجاییکه اینجانب از طرفداران برنامه adm می باشم , شمایل برنامه همانند آن ساخته شده و در واقع الگوی این برنامه می باشد, ولی از نظر پایه ای و اساس و با توجه به حقوق کپی رایت سیستم این نرم افزار با برنامه مذکور فرق می کند, نصب کنید متوجه می شوید , در ضمن نرم افزار دانلود منیجر پیشرفته به صورت تریال بوده و تا مدت زمان معلومی می توانید از آن استفاده کنید, ولی این برنامه یک بار برای همیشه برای شما دانلود می کند...
این برنامه بسیار کاربردی می باشد ما سعی کرده ایم همه چیز را در آن شفاف توضیح دهیم,
دارای سخن گوی فارسی زبان میباشد که شما میتوانید در تنظیمات آن را فعال کنید,( فایل مخصوص صوتی را برای هر کدام از بخش ها انتخاب کنید.. مثلا زمانی که لینکی اضافه می کنید گزینه اضافه شد را پیدا کنید و مابقی به همین ترتیب)
امید وارم از این برنامه لذت ببرید..
لطفا با نظراتتون ما را خوشحال کنید..

تغییرات در نسخه 2

بر طرف شدن برخي از باگ ها ..
بهبود شمايل برنامه..
برطرف شدن مشكل چندين دانلود همزمان.. ( زماني كه دانلود ميكنيد قبل از شروع دانلود روي عكس آچار كليك كنيد بعد تعداد دانلود را از 1 به هار آنچه مي خواهيد افزايش بدهيد) همينطور مي توانيد از سرور هاي بيشتري استفاده كنيد, در اين حالت سرعت شما بهبود ميابد.

امتیازات

رتبه میانگین
4.8
(109)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

SM-J500F 1395/08/03 :: 09105***00

ممنون از برنامه ت

LG-D855 1394/08/12 :: mojta***35

20

C2105 1394/07/12 :: moham***28

عالی

LG-D325 1394/04/21 :: علی

اکثرا وسطش قطع میشه و بعدشم ادامه نمیده ولی اگر این مشکلش حل بشه عالیه

مشاهده ادامه نظرات