(2)
انتشار 1393/07/14
نسخه 1.1.0
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 2.25 MB
قیمت 8,500 ریال

ویتامینه سنج   ‪vitamiin کندو برنامه بهداشت و سلامت و پزشکی ایرانی (ندارد) سیامک قربان قدوم

تصاویر

توضیحات

برای اولین بار نرم افزاری طراحی کردیم که ازدو محاسبگر دقیق وپیشرفته تشکیل شده است که میزان ویتامین های موجود در مواد غذایی ازجمله مقدار ویتامین A,E,K,B1,B2,B3,B5,B6,B9,B12,Cمحاسبه وبه صورت میلیگرم برای شما نمایش میدهد و محاسبگر دوم میزان انرژی موجود در غذاها ازجمله میزان چربی کربوهیدارت پروتیین ومیزان کالری موجود درمواغذایی را محاسبه می نمایید . شما کافیست ازبین لیست غذاها فقط نوع ماده غذایی را انتخاب نمایید .تابرنامه به صورت هوشمند مقدار ویتامین ها و انرژی موجود درمواد غذایی رو برای شما محاسبه وبه نمایش دهد..که میتواند درانتخاب نوع رژیم غذایی تان به شما کمک کند علاوه برا این دو محاسبگر لیستی ازانواع ویتامین ها مواد معدنی ومنرالها وهمچنین دانستنی های ویتامین از بخش های موجود دراین برنامه می باشد که امیدواریم برای بهبود وضعیت سلامت شما مفید باشید
یکی از دغدغه ها افراد در رابطه با رژیم غذایی شان این است که آیا رژیم غذایی شان از لحاظ کالری و انرژِی متناسب و متعادل است یا خیر.
قریبا اکثر افراد به دنبال آن هستند که با تغذیه‌ای مناسب کلیه مواد مورد نیاز بدن را به آن برساند و دقیقا همینجاست که سوال اصلی و ابهام بزرگ خودش را نشان می‌دهد . ما به چه میزان مواد مغذی احتیاج داریم؟
دانستن این که میوه ها و غذاهای مختلفی که در روز و مره استفاده مینمائیم حاوی چه میزان ویتامین وچه مقدارانرژی است برای ما بسیار مهم میباشد. در واقع دانش ما هرچه که در این حوزه بیشتر باشد قدرت پیشگیری و نیز مبارزه با بیماری ها و ناراحتی هایی که به علت کمبودهای ویتامینی در بدن انسان به وجود می آید بیشتر خواهد بود.

دانستی های ویتامین
شامل نقش ویتامین ها دربهداشت پوست ..ویتامین های موجود درپوست شما ..ریشه واساس ویتامین .پوستی شاداب با تغذیه ایی سالم / عوارض مصرف بیش ازاندازه مولتی ویتامین ها / اشنایی با ویتامینهای طبیعی وشمیایی مکمل های ویتامینی و هرانچه درمورد ویتامین باید بدانید دراین بخش قابل دسترسی هست

امکانات برنامه
قابلیت اشتراک گذاری
تنظیم نوع فونت
تنظیم اندازه فونت
تنظیم رنگ فونت
جستجوی
افزودن به لیست علاقه مندی.
محاسبگرمیزان ویتامین
محاسبگر میزان انرژی
ازدیگر قابلیت های برنامه می باشد

.اگرتا به امروز هنوز برای گوشی تان سورپرایزی پیدا نکرده اید حتما از سامانه استعلام دیدن کنید
سامانه استعلام یکی از متفاترین و پرکاربرد ترین برنامه های اندرویدی تا به این زمان می باشد

تغییرات در نسخه 1.1.0

افزودن جستجو
افزودن علاقه مندی

امتیازات

رتبه میانگین
4.0
(2)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.