(80)
انتشار 1393/09/15
نسخه 2.2.0
اندروید 2.1 به بالا
گروه ایرانی
حجم 1.47 MB
قیمت رایگان
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
تورهای لحظه آخری (لست سکند)
دانلود

تورهای لحظه آخری (لست سکند)   ‪‪LastSecond کندو برنامه نقشه و مسافرت ایرانی www.lastsecond.ir/ تورهای لحظه آخری (لست سکند)

تصاویر

توضیحات

تورهای لحظه آخری (LastSecond.ir) برنامه ایست که توسط آن شما میتوایند تورهای خارجی و داخلی متناسب با بودجه و نیازتان را بیابید. تمامی تورها و هتل ها توسط آژانس های مسافرتی معتبر و دارای مجوز بند ب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در سایت وارد میشوند . تمامی سعی ما این است که تورهای دسته اول و با بهترین کیفیت و قیمت را برای شما عزیزان مهیا کنیم. بهترین آفر تورهای داخلی و خارجی (مخصوصا برای فصول سفر) را از ما بخواهید.کیفیت و قیمت مناسب اعتبار کار ماست. همچنین دیگر بخشهای سایت شامل معرفی هتل های ایران و جهان، نقد و بررسی هتل ها توسط کاربران، سفرنامه های گردشگری، اخبار گردشگری، معرفی جاذبه های توریستی ایران و جهان، آژانسهای معتبر و دارای مجوز، نقد و بررسی و امیتاز دهی آژانسهای مسافرتی و . . . از دیگر بخشهای این نرم افزار هستند. با پیوستن به خانواده 250/000 نفری لست سکند از آخرین تورها و آفرها و تورهای لحظه آخری به رایگان مطلع شوید. همچنین سالیانه چندین مسابقه در زمینه سفرنامه نویس، نقد و بررسی هتل ها و نقد و بررسی آژانسهای مسافرتی برگزار میشود که میتوانید در آنها شرکت کنید و با به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه خود، هم به دیگران کمک کنید و همچنین شانس برنده شدن خود در مسابقه های ما را بیازمایید.

تغییرات در نسخه 2.2.0

امکان ذخیر اخبار و سفرنامه ها جهت مطالعه آفلاین اضافه شدن بخش علاقمندی ها جهت افزودن تورهاو هتل های مورد علاقه جهت دستری آسان اضافه شدن بخش نظرسنجی های سایت نمایش امتیاز دقیق هتل های نقد و بررسی شده نمایش لیست آخرین اخبار و سفرنامه ها بر اساس زمان و نمایش دسته بندی های آنها به صورت مجزا اضافه شدن امکان ثبت نظر و نقد و بررسی ها هتل ها و آژانسهای مسافرتی دریافت اطلاعیه تورهای لحظه آخری به صورت رایگان (نوتیفیکشن) نمایش بخش هتل ها و جستجو بر اساس فاکتورهای مختلف (شامل امتیاز کاربران - نقد و بررسی ها و . . . ) نمایش هتل ها بر اساس کشور و شهر نمایش بخش آژانسهای فعال ایران (بر اساس استان)

امتیازات

رتبه میانگین
4.1
(80)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

G8142 1397/01/05 :: Mohammad

فقط از تهران به بقیه جاه هاست از استان به بقیه کشور ها نیست کامل نیست نرم افزار

SM-N920C 1396/01/06 :: reza.hosseini.jam

اوکی

SM-G920F 1395/04/26 :: احمد

خوب

E15i 1394/05/09 :: hosain

عالیه

مشاهده ادامه نظرات