(5)
انتشار 1396/03/31
نسخه 1.2
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 1.25 MB
قیمت 10,000 ریال

طبع و طالع   ‪Tab'o Tale کندو برنامه مذهبی ایرانی (ندارد) محمد حسین شریبی

تصاویر

توضیحات

همانطور که پروردگار عزیزمان در قرآن فرمودند : "(گردش) ماه را (در) منازل معیّن مقدّر کردیم" ،ماه دارای دوازده منزل است که هرکدام ازین منازل تاثیر مستقیم بر رفتار و اخلاق همه ی انسان ها دارد ، همچنین این منازل به دو دسته ی سعد و نحس تقسیم میشود و در احادیث مختلف از ائمه اطهار تاکیید شده است که در ساعات نحس دعاهای خیر نتیجه ی معکوس در پی دارد اما در ساعات سعد نتیجه ی مطلوب را خواهد داشت . به طور معمول برای تشخیص سعد و یا نحس بودن ساعات ، نیاز به محاسباتی میباشد که ممکن است از عهده ی هرکس برنیاید . این برنامه با دریافت ساعات اوقات شرعی این کار را برای شما به راحتی یک کلیک کرده است . همچنین در بخش دیگر این برنامه شما میتوانید با وارد کردن نام خود و نام مادر خود ، طبع ، طالع و مزاج خود را دریابید .
بهتر است بدانید که انجام اعمال و دعاهایی که در برنامه های مختلف در دسترس قرار گرفته اند بدون درنظر گرفتن سعد و نحس بودن ساعتی که قصد انجام آن عمل را دارید ، هیچ تاثیری را در پی نخواهد داشت و یا حتی ممکن است باعث بروز مشکلاتی شود .
در بخش دیگر این برنامه ، شما میتوانید پیش بینی از آینده ی خود را ببینید ، لازم به ذکر است که جواب هایی که دریافت خواهید کرد بسیار قابل اطمینان است ، همچنین توصیه میشود که مراحل پیش بینی را چندین بار پشت سر هم انجام ندهید .

تغییرات در نسخه 1.2

اضافه شدن محاسبه ساعات سعد و نحس ،در شب
اضافه شدن بخش فال همسر که شامل بخش زمان مرگ ، بچه دار شدن و زندگی تا آخر عمر میباشد .
اضافه شدن بخش فال فوری در صفحه اصلی
بهبود رابط کاربری

امتیازات

رتبه میانگین
4.6
(5)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

H30-U10 1394/06/09 :: fbehe***n7

سلام بخش از اینده ام چه خبر ایا سندیت داره ؟ اون چه نوع فالیه در این بخش ؟

GLX SpiderI 1394/03/08 :: hooku***ir

خیلی بکارم اومد عالی بود

E15i 1393/11/02 :: 09124***84

عالی بود

SNOWY 1393/07/13 :: saed.jefri

خوب بود

مشاهده ادامه نظرات