(6)
انتشار 1391/10/03
نسخه 7.0.0.49
اندروید 4.1 به بالا
گروه کتاب و جراید
حجم 49.07 MB
قیمت رایگان
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
Amazon Kindle
دانلود

‪Amazon Kindle کندو برنامه کتاب و جراید (ندارد) Amazon Mobile LLC

تصاویر

توضیحات

نرم افزار Kindle در زمینه ی کتاب های الکترونیکی می باشد و امکانات جدیدی از جمله امکان جستجوی عبارت در E-Book را در بر می گیرد. این برنامه امکاناتی از قبیل: اضافه کردن یادداشت ها در E-book و همگام سازی یادداشت ها با دستگاه های دیگر را داراست. با استفاده از این نسخه خواننده می تواند به وسیله تایپ کردن، در داخل کتاب به جستجوی عبارت کلمه و جمله بپردازد یا می تواند به وسیله ی صحبت کردن با تلفن به این امکانات دست پیدا کند. همچنین این برنامه دارای ویژگی های حاشیه نویسی می باشد و می تواند برای دانش آموزان مفید باشد همچنین قابلیت اضافه کردن یادداشت های شخصی در صفحات را دارد و می تواند نکات جالب را در نشان دهنده (Reader) به نمایش در آورد و به همین خاطر یکی از نرم افزارهای پر طرفدار آندروید شده است.

تغییرات در نسخه 7.0.0.49

7.0:
Page Flip is a new navigation experience that makes it easier to explore your book while saving your place. Zoom out to get a bird’s eye view of the book and flip through pages to quickly find what you’re looking for.
Page Flip saves the page you’re reading in a book, pinning it to the side of your screen for easy navigation. Flip back and forth in a book with confidence, knowing you can instantly jump back to reading with a simple tap of your pinned page.
Learn more at amazon.com/pageflip

امتیازات

رتبه میانگین
5.0
(6)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

ASUS K00S 1393/09/14 :: رضا رخ فیروز

yes

مشاهده ادامه نظرات