(4)
انتشار 1394/10/15
نسخه 1.0
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 10.38 MB
قیمت 5,000 ریال

تیتراژ کارتون های قدیمی   ‪Cartoon Music کندو برنامه سرگرمی و کمیک ایرانی (ندارد) مصطفی صانعی

تصاویر

توضیحات

دوران کودکی یکی از خاطره انگیز ترین سال های هر ایرانی است ، روز هایی که با غم و شادی همراه بود در این دوران کارتون های متنوع زیادی از تلویزیون پخش می شد یکی از زیباترین و بیاد ماندنی ترین بخش این کارتون ها تیتراژ یا همان موسیقی این کارتون ها بود که کلی باهاشون خاطره داریم و با گوش کردن دوباره این آهنگ ها ، آنها ما را به دوران کودکی و خاطره انگیز آن زمان ها خواهند برد.

این مجموعه سری اول از این مجموعه می باشد که شامل 16قطعه موسیقی از بهترین تیتراژ کارتونهای بیادماندنی آن زمان ها می باشد. در صورت استقبال از این مجموعه ، سری دوم و سری های بعدی این مجموعه را که شامل دیگر موسیقی تیتراژ کارتون های محبوب دیگر می باشد را نیز منتشر خواهیم کرد.

آهنگ های این مجموعه شامل (سری اول ): تیتراژ برنامه کودک دهه شصت ، ایکیوسان ، مجموعه از سرزمین های شمالی ، بابا لنگ دراز ، باخانمان (پرین) ، بچه های کوه الپ ،بچه های مدرسه والت ، پت و مت ، پسر شجاع ، تام و جری ، جیمبو ، رابین هود ، علی کوچولو ، فوتبالیست ها ، مدرسه موش ها ، هادی هدی
*** تا جایی که این امکان وجود داشت که کیفیت پخش موسیقی ها کم نشود حجم برنامه را کمتر نموده ایم.
*** در زمان پخش هر قطعه موسیقی مربوط به هر کارتون ، یک عکس از همان کارتون گذاشته شده تا نوستالژی بهتری برای شنونده ایجاد شود.

امتیازات

رتبه میانگین
5.0
(4)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

LT25i 1393/10/19 :: mobin***32

حیف که موزیک های کمی در آن بود

GT-S6802 1393/10/10 :: H.R.1356

سلام عالی بود کاش بشه آبدیت جدیدش رو سریعتر بزارید، اینم مابقی ستارهاش، ****************************

مشاهده ادامه نظرات