(2)
انتشار 1393/10/22
نسخه -
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 3.07 MB
قیمت رایگان
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
گلدان، فروشگاه اینترنتی گل و شیرینی
دانلود

گلدان، فروشگاه اینترنتی گل و شیرینی   ‪Goldaan, Online flowers and pastry کندو برنامه سبک زندگی و خرید ایرانی goldaan.ir گلدان

تصاویر

توضیحات

فروشگاه اینترنتی گلدان با ارایه گل و شیرینی از فروشندگان معتبر و مورد علاقه کاربران خود، اقدام به ایجاد فضایی نموده است تا در آن اعضا و مشتریان با توجه به علاقه و نیاز خود محصولی را انتخاب و خریداری نمایند. علاوه بر راحتی خرید اینترنتی، امکان ارسال رایگان و عدم اتلاف وقت در ترافیک سنگین روزانه، امکان انتخاب بهتر(با توجه به تنوع محصولات بسیاری از فروشندگان) نیز فراهم است. کاربران فروشگاه گلدان میتوانند با توجه به فروشنده مورد علاقه، گل یا شیرینی مد نظر، بودجه خرید و یا اطلاعات دیگر محصول مناسب خود را انخاب نمایند. گلدان برای تضمین کیفیت ارسال محصولات، از امکانات مناسب این کار(نظیر ماشین مجهز به یخچال) استفاده مینماید.

در فروشگاه گلدان علاوه بر فروش محصولات، امکان تعریف تقویم مناسبتها نیز تعبیه شده است تا در زمان مناسب، این مناسبتها به اشخاص یادآوری گردند.

با توجه به درخواست کاربران گلدان و اینکه عده زیادی از این عزیزان از تلفن همراه خود برای خرید و استفاده از فروشگاه اینترنتی گلدان استفاده مینمایند، بر خود واجب دیدیم که ابزاری متناسب با این شرایط در اختیار این عزیزان قرار دهیم. از این رو سایت گلدان هم بر روی مرورگر تلفن همراه و نیز به شکل برنامه موبایلی طراحی شده و در تقدیم شما عزیزان میگردد تا به شما اطمینان خاطر دهیم که نظر شما برای ما مهم است و تا حد امکان در جهت تحقق خواسته هایتان تلاش میکنیم.

با امید رضایت شما از ارایه این خدمات ! (فروشگاه اینترنتی گلدان)

تغییرات در نسخه -

*

امتیازات

رتبه میانگین
3.0
(2)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

E15i 1394/06/07 :: ab.ba***80

وارد برنامه نمی شه

مشاهده ادامه نظرات