(4)
انتشار 1394/02/29
نسخه 1.1
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 1.89 MB
قیمت رایگان
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
مکان یابی شعب بانک کشاورزی
دانلود

مکان یابی شعب بانک کشاورزی   ‪BKI Branch Locator کندو برنامه مالی و اداری ایرانی www.sayeh-group.com گروه برندینگ سایه

تصاویر

توضیحات

سامانه مکان یابی شعب بانک کشاورزی به منظور تسهیل در پیدا کردن نزدیک ترین مراکز خدمت رسانی بانک کشاورزی به شما طراحی شده است، این برنامه با ظاهری ساده ولی کارآمد میتواند شما را در این امر یاری رساند. همچنین اگر شما اطلاعات بانکی خود را از قبیل شماره حساب، شماره کارت، کد شعبه و ... فراموش میکنید، این برنامه به شما کمک میکند تا با ذخیره کردن اطلاعات بانکی خود همواره به آنها دسترسی داشته باشید. این برنامه با استفاده از مکان فعلی، نزدیک ترین شعب را در محدوده به شما نشان میدهد.

راهنمای استفاده
پیش نیازها
برای اجرا کردن برنامه نیاز به google play services است، که در تمامی فروشگاه های برنامه اندروید موجود است. پس از نصب برنامه برای استفاده از نقشه همانند google maps نیاز به اینترنت است.

استفاده از جانمایی
در منوی سمت چپ با نام مکان یابی شعب موجود است.
پس از باز کردن برنامه و پیدا کردن مکان فعلی شما، نقشه به صورت خودکار به محل شما رفته و شعب نزدیک را برای شما پیدا میکند. با کلیک بر روی هر شعبه، اطلاعات شعبه در قسمت پایین به نمایش در می آید، که با کلیک بر روی آن میتوانید اطلاعات کاملتری از جمله اطلاعات تماس، مکان های نزدیک و امکانات شعبه را میتوانید مشاهده کنید، برای رفتن به نقشه کافی است اطلاعات شعبه را به سمت پایین بکشید. برای مشاهده لیست شعبی که هم اکنون بر روی نقشه موجود است، یا دکمه جستجو در بالای صفه را زده و یا منوی سمت راست را با کشیدن به سمت چپ مشاهده نمایید. در منوی سمت بالا دو دکمه برای شما تعبیه شده است، جستجو و شعب نزدیک. با کلیک بر روی شعب نزدیک پس از پیدا کردن مکان فعلی، نزدیک ترین شعب در محدوده به شما نشان داده میشود. دکمه جستجو برای پیدا کردن شعب در استانها و شهرها استفاده میشود، همچنین میتوانید برای پیدا کردن شعب بر اساس مکان های نزدیک از قسمت جستجو مکانی استفاده کنید، در جستجوی پیشرفته میتوانید شعب را بر اساس امکانات مختلفی که در شعب وجود دارد فیلتر کنید. پس از جستجو در قسمت پایین لیست شعب جستجو شده برای شما نمایش داده میشود.

اطلاعات بانکی
در منوی سمت چپ گزینه حساب بانکی را انتخاب کنید، سپس لیستی از بانک ها برای شما نمایان میشود، با کلیک برروی هر کدام از حسابها میتوانید به قسمت ویرایش بروید، و یا برای ایجاد یک حساب برروی دکمه ایجاد در منوی بالا کلیک کنید. پس از ورود به قسمت ویرایش پس از پر کردن اطلاعات لازم حساب را ذخیره نمایید.

امتیازات

رتبه میانگین
5.0
(4)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

GT-I8190 1394/12/04 :: mahmo***co

20

HUAWEI Y330-U11 1394/11/15 :: hsdy394

فقط میتونم بگم عالیه عالللللللللللللللللللللللللللللللللللیییی

مشاهده ادامه نظرات