(0)
انتشار 1394/03/06
نسخه 1.0
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 989.95 KB
قیمت 9,500 ریال

بیندیشید و ثروتمند شوید   ‪think and grow rich کندو برنامه کتاب و جراید ایرانی (ندارد) هادی بیدکی

تصاویر

توضیحات

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از جمله مفیدترین و پر فروش ترین کتاب‌های زمانه‌ی ماست که راه دست‌یابی به ثروت و موفقیت را نشان می دهد. موفقیت در کسب مال و ثروت و رسیدن به تعالی روحی و روانی که این یکی با پول قابل اندازه‌گیری نیست.این کتاب اثر ناپلئون هیل می باشدحدود ۵۰۰ نفر از ثروتمندان جهان رمز موفقیت خود را با ناپلئون هیل در میان گذاشتند. ناپلئون هیل عمری را به تحقیق و بررسی گذراند تا پیام اشخاص موفق و ثروتمند را به گوش دیگران برساند. هزاران نفر فلسفه مشهور این کتاب را برای رسیدن به غنا و ثروت در خدمت گرفتند. رمز موفقیت به شکلی که در کتاب « بیندیشید و ثروتمند شوید » آمده زمان و مکان نمی‌شناسد. اعتبارش همیشگی است. در این کتاب فلسفه و فرمول‌های اسباب موفقیت برای همه کسانی که خواهان ثروت هستند و برای همه کسانی که به غنای روحی و روانی راغب هستند تشریح شده است.
بیندیشید و ثروتمند شوید » کتابی راهنماست که چگونگی دستیابی به هدف را توضیح می‌دهد. کتابی « خودیار » است. در این کتاب با اعجاز هدایت خویشتن، برنامه‌ریزی سازمان‌یافته، تلقین به خود، نقش همکاران و تحلیل خویشتن و سرانجام برنامه برای ارائه خدمات شخصی، با توجه به تجربه‌ی مردان نامی که با استعانت از توصیه‌های این کتاب به ثروت و مکنت رسیده‌اند آشنا می‌شوید
استفاده از فلسفه کتاب « بیندیشید و ثروتمند شوید » زندگی شما را متحول می‌سازد. نه تنها از فشارهای روانی و مشقات زندگی شما می‌کاهد، بلکه شما را برای دستیابی بهموفقیت روز افزون و ثروتمند شدن آماده می‌سازد.
من این کتاب ارزشمند را به همه ی مدیران ,کارآفرینان, روانشناسان,و همه ی کسانی که می خواهند موفق و ثروتمند شوند پیشنهاد میکنم.

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.