(22)
انتشار 1395/08/26
نسخه 1.0.1
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 38.72 MB
قیمت 10,000 ریال

گذرگاه 2   ‪PASSAGE 2 کندو بازی هیجان انگیز ایرانی (ندارد) Armina Games

تصاویر

توضیحات

گرافیکی ترین بازی ایرانی، ساخته شده برای اندروید تا به امروز
تقدیم به روح پاک شهدا و همچنین جانبازان هشت سال دفاع مقدس
در ادامه ی نسخه اول، داستان بازی مربوط به گذرگاه و منطقه ای است استراتژیک برای انتقال ماشین آلات زرهی و تدارکاتی دشمن به جبهه ی اصلی. سنگر شما و همرزمانتان در نزدیک ترین نقطه به این گذرگاه واقع شده و ماموریت شما این است که با سلاح هایی که در اختیار دارید مانع از پیشروی دشمن شوید. (در پانزده مرحله و با سه نوع سلاح متفاوت)
از ویژگی های این بازی میتوان به جلوه های ویژه ی آن اشاره کرد. جلوه های ویژه ی استفاده شده در این بازی مانند دود، آتش و انفجار کاملا واقعی و فیلم برداری شده است. زمان زیادی برای صدا گذاری و انتخاب موسیقی مناسب صرف شده تا تجربه ای متفاوت برای کاربر داشته باشد. گرافیک و جزئیات گرافیکی هم یک عنصر جدا نشدنی از تمام محصولات Armina Games است.
کنترل بازی هم یکی از استاندارد ترین و روان ترین کنترل ها در بین بازی هاست که با در نظر گرفتن نظرات و پیشنهادات کاربران عزیز بهینه شده و بزودی در بروز رسانی محصولات مشابه و قدیمی تر هم اعمال خواهد شد (محصولاتی مانند پایگاه مرزی و تیغ).
برای آشنایی با سلاح ها و کاربرد آنها حتما راهنمای بازی را به طور کامل و خط به خط مطالعه کنید.
پیشرفت و توسعه ی صنعت بازی سازی در کشورمان فقط و فقط در گرو یک کلمه است و آن یک کلمه این است "حمایت"... هیچ محدودیت دیگری وجود ندارد...
یک درخواست دوستانه در مورد نحوه امتیاز دادن:
دوستان عزیز، لطفا با جمع بندی کلی به این بازی امتیاز دهید نه فقط سلیقه ی کاملا شخصی و توانایی فردی در نحوه بازی کردن و عبور از مراحل، چون در نسخه قبلی دوستان در متن نظر خود بسیار از بازی راضی بودند و حتی از کلمه بسیار عالی نیز استفاده کردند ولی به علت اینکه عبور از یک مرحله ی خاص برایشان دشوار بوده، به بازی امتیاز متوسط دادند !! فقط کافیست یک مقایسه ی کلی با دیگر بازی های داخلی و حتی برخی از بازی های خارجی داشته باشید. ولی با این حال ما به نظرات تک تک کاربران خود احترام قائل بوده و برای رضایت همه ی کاربران عزیز تمام تلاش خود را خواهیم کرد، زیرا که شما لایق بهترین ها هستید.
این بازی روی دستگاه های زیر تست شده است :
Sony Xperia M2
Samsung Galaxy Star Plus S7262
Huawei Ascend P6
Huawei Ascend G7
Lenovo A3000
Huawei Ascend Y300
از همراهی و حمایت شما سپاسگزاریم

تغییرات در نسخه 1.0.1

آسان تر شدن 20 درصدی مراحل 4 و 6
اصلاح چند مورد جزئی

امتیازات

رتبه میانگین
4.3
(22)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

HUAWEI G700-U10 1394/10/20 :: parsa.71672

خسته نباشید.با امکانات کم خدایی بازیه خوبی ساختید.مخصوصا گزینه‌های جنگ ایران وعراق جالبترش کرده.ادامه بدین موفقیت از‌آن شماست(فخریان) سیرجان

SM-J500F 1394/09/07 :: e.lyas741

جالب نیست اصلا

SM-G530H 1394/06/23 :: ebrah***97

بازی زیر صفر است نشانی ندارد پولم مفتی از دست دادم

Lenovo A5500-HV 1394/05/10 :: amira***82

مهشر است

مشاهده ادامه نظرات