(0)
انتشار 1394/05/27
نسخه 1.0
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 1.14 MB
قیمت 5,000 ریال

عبادات شبانه بزرگان   ‪Ebadate shabaneh bozorgan کندو برنامه مذهبی ایرانی (ندارد) عباس سلطانزاده

تصاویر

توضیحات

چقدر روح نواز است مخاطب قرار دادن پروردگار در دل شب که به دور از تمامی نیرنگ ها، نفاق ها، دورویی ها، جهالت ها و کفرها و... است. فقط صدای خود را می شنوی که با معبود خویش به راز و نیاز پرداخته ای و چنان آرامشی بر آدمی مستولی می گردد که حاضر به جدایی از آن نمی باشی، حتی پروردگار نیز به چنین بنده ای، که در دل شب و به دور از همه بدی ها با او هم صحبت می شود، مباهات می کند و چه راهی آسان برای از بین بردن تمام گناهان و بدی های زندگی و سهم بردن از نعمت های بهشتی است و چه پاداشی بالاتر از این می خواهیم که پروردگار بر نمازِ شب خوان تجلّی می کند و پاداش نماز شب را خودش می دهد، که این بهترین فایده و ثمر و فضیلت نماز شب است.

در باب اهمیت نماز شب احادیث و روایات متعددی آمده که بر اهمیت این فیض عظیم می افزاید. پاداش این عمل به این خاطر افزون است که نماز شب از مستحبات است و بر انسان واجب نگردیده است؛ تا جایی که پروردگار به ملائکه خود می فرماید:

«آیا این بنده مرا می بیند که از رختخواب خوش و لذیذ خودش بلند شده تا مشغول نمازی شود که من بر او واجب نکرده ام! شما شاهد و گواه باشید که او را بخشیدم.»

باشد که همگی ما پیرو معصومین و از نماز شب خوانانِ درگاه حق باشیم تا از نعمت سرشار او بهره مند گردیم. امید است که عمل کردن به آن، توشه ای نیک برای راه پر فراز و نشیب قیامت گردد و برای روزی که مال، اولاد و هیچ اعمالی جز اعمال شایسته سودی نمی بخشد، ذخیره ای باشد.

در ضمن شما عزیزان می توانید با ارائه نظرات خود روز به روز ما را در ارائه محصولات بهتر و کاربردی تر یاری فرمائید. در ضمن اگر ایده و یا پیشنهادی در مورد ساخت کتاب یا مجموعه ای را دارید می توانید این موضوع را با ما در میان بگذارید...

منتظر برنامه های جدید باشید....

عباس سلطانزاده

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.