(0)
انتشار 1394/05/28
نسخه 1.0
اندروید 2.2 به بالا
گروه ایرانی
حجم 2.21 MB
قیمت رایگان
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
کسب درآمد اینترنتی از فایل
دانلود

کسب درآمد اینترنتی از فایل   ‪INTERNETFILE کندو برنامه مالی و اداری ایرانی cafefilesell.ir کافه فایل سل

تصاویر

توضیحات

با توجه به این که اینترنت یک فضا با پتانسیل و افزایش رشد تکنولوژی و با توجه به پیشرفت روز افزون اینترنت و فروش اینترنتی پیشرفت زیادی کرده است. برآن شدیم تا سایت همکاری در فروش فایل راه اندازی کنیم تا هم نیاز خریداران را برطرف نموده و هم کسب درآمدی برای اعضاء سایت باشد.

روشی که ما برای کسب درآمد به شما توصیه می کنیم روش فروش فایل های دانلودی خود می باشد.

یکی از راه های واقعی و منطقی کسب درآمد از اینترنت ارائه خدمات و کسب درآمد است. این روش برخلاف برخی روش های کسب درآمد اینترنتی، غیر واقعی و کاذب نیست و یک روش دائمی کسب درآمد است.

بطور خلاصه این روش پاسخ به نیاز مشتریان اینترنتی است، شما فایلی را آماده می کنید که مورد نیاز تعداد زیادی از جستجو کنندگان اینترنتی است و با فروش این فایل کسب درآمد می کنید، دقت کنید فایل محصولی نیست که فاسد شود و هر زمان مشتری نیاز داشته باشد با پرداخت هزینه دانلود می کند. پس شما به صورت دائمی و مادام العمر از فروش فایل درآمد خواهید داشت.

برای کسب درآمد واقعی به این روش باید فایل هایی که متعلق به خودتان است و اجازه فروش آن ها را دارید و مجاز هستند را در فروشگاه اختصاصی خودتان که در کافه فایل سل با یک ثبت نام کاملاً رایگان ایجاد می کنید، آپلود نمایید و منظر فروش و کسب درآمد بمانید.چند راهنمایی

اگر توانایی تحقیق و ایجاد مقاله دارید بهتر است نیازهای دانشجویی را شناسایی و تحقیق و مقاله های پرکاربرد را ایجاد کنید و برای فروش قرار دهید.

اگر در موضوع خاصی توانایی تخصصی دارید با شناسایی نیاز سایر همکاران، فایل هایی که مشتری دارند را ایجاد کنید و برای فروش قرار دهید. مثلاً اگر طراح هستید می توانید فایل های لایه باز فتوشاپ را برای سایر همکارانتان ایجاد و برای فروش قرار دهید(مثل کارت ویزیت یا فاکتور یا تراکت)

اگر جزوه و پروژه خاصی از دوران دانشگاهی خودتان تهیه کردید که بدرد سایر دانشجویان فعلی و آینده می خورد، می توانید برای استفاده سایرین به فروش بگذارید.

اگر شما تخصص در ترجمه مقالات،کتاب و هر نوشته ای دارید می توانید در سایت کافه فایل سل و از قسمت ثبت نام مترجم به عنوان مترجم ثبت نام نمایید و منتظر مدیریت برای درخواست ترجمه متون کاربران باشید و از این روش نیز کسب درآمد نمایید.

این نکته را در نظر بگیرید که فایل شما باید خاص باشد و بصورت رایگان در اینترنت موجود نباشد.

شما می توانید هر فایل قابل دانلودی به فروش برسانید بدون این که حتی یک ریال هزینه کنید. به عنوان مثال تحقیق، طرح های توجیهی،قالب وبلاگ، قالب سایت، اسکریپت، برنامه ی اندرویدی، نرم افزارها، جزوات و...

سیستم همکاری در فروش فایل کافه فایل سل، سیستم همکاری در فروش فایلی ست که می توانید به پنج روش کسب درآمد کنید. که به طور مفصل هر کدام را توضیح خواهیم داد.

آپلود و فروش فایل های خود 2-بازاریابی و فروش محصولات دیگران 3- زیر مجموعه گیری 4-ترجمه متون 5-مشاوره ترجمه ی متونثبت نام در کافه فایل سل رایگان می باشد.

با ثبتنام در سایت کافه فایل سل شما به رایگان و نامحدود صاحب یک سایت با امکانات فراوان جهت کسب و کار اینترنتی و قانونی برای فروش فایل های ارزشمندتان می شوید. بدون این که جهت راه اندازی فروشگاه فایل یا سایت هزینه ای پرداخت نمایید.ثبت نام در کافه فایل سل دو مرحله ای ست. شما به راحتی می توانید بعنوان فروشنده یا بازاریاب در سایت ثبت نام کرده و فعالیت خود را شروع کنید. اما برای ارسال فایل هایتان باید وارد بخش پروفایل تان شده و پروفایل خود را تکمیل نمایید. مدارک لازم برای فروش فایل؛ کد ملی، کدپستی، شماره تلفن و آدرس محل سکونت می باشد. این موارد برای جلوگیری از نشر آثار و نوشته های عزیزانی ست که تمایل و رضایتی به نشر و فروش آثار خود ندارند. البته چنین افرادی انگشت شمارند ولی حتی یک اثر هم نباید بدون رضایت صاحب اثر در کافه فایل سل منتشر شود. در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد مطمئنن سایت از صاحب اثر حمایت خواهد کرد.با فروش هر فایل 80% خرید هر مشتری به حساب شما و 20% به حساب کافه فایل سل واریز می شود.

مثلاً اگر شما یک فایل به قیمت 2000 تومان بفروش برسانید 1600 تومان آن نصیب شما می شود و 400 تومان آن بابت کارمزد به کافه فایل سل تعلق می گیرد.البته این مبلغ(1600) تومان در صورتی است که شما در قسمت پورسانت بازاریابی و تخفیف محصول 0 گذاشته باشید.


امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.