(2)
انتشار 1394/07/13
نسخه 1.0.3
اندروید 1.6 به بالا
گروه ایرانی
حجم 3.16 MB
قیمت 20,000 ریال

آسان ردیاب   ‪easy gps کندو برنامه کاربردی ایرانی www.asa7.ir حجت

تصاویر

توضیحات

ردیابی افراد بدون نیاز به اینترنت و تنها با اس ام اس وGPS دارای حالت بدون تایید و ردیابی نا محسوس همراه آدرس یاب ،مسیرباب در یک برنامه همراه با پشتیبانی ، خواهشمندیم قبل از خرید توضیحات زیر را تا انتها بخوانید و پس از نصب برنامه جهت پاسخگویی به سوالات شما ، شماره پشتیبان و برنامه نویس این برنامه وجود دارد.پس با خیال راحت اقدام به خرید نمایید.

توجه : این برنامه باید روی گوشی فردی که می خواهید ردیابی کنید نیز نصب باشد.

-استفاده از GPS برای ردیابی دقیق ، اما روشن کردن GPS گوشیتان به معنای استفاده دائم از آن و مصرف باتری گوشی نیست.پس با خیال راحت GPS گوشی خود را روشن بگذارید،در این حالت برنامه فقط درصورت نیاز از آن استفاده می کند و درصورت عدم نیاز خود به خود گوشی شما آن را خاموش می کند.

قابلیت اول ، ردیابی شماره موبایل افراد روی نقشه :
اولین قسمت شگفت انگیز این نرم افزار ردیابی شماره موبایل افراد روی نقشه با دقت بسیار بالا است.بدین ترتیب که شماره فرد مورد نظر را وارد می کنید و درخواستی مبنی بر موقعیت یابی برای فرد مورد نظر ارسال می شود.طرف مقابل در صورت تایید درخواست ردیابی شما بدون نیاز به اینترنت، تکرار می کنیم بدون نیاز به اینترنت و از طریق GPS موقعیت خود را با دقت بالا فقط در مدت 1 الی 2 دقیقه ارسال می کند و شما می توانید آن را با وضوح بسیار بالا روی نقشه مشاهده بفرمایید.و در صورتی که شماره شما در لیست بلامانع فرد مورد نظر باشد بدون نیاز به تایید وی در هر زمانی می توانید موقعیت فرد مورد نظر را دریافت کنید.
طرف درخواست دهنده فقط و فقط در صورت نیاز به رویت مکان جدید روی نقشه نیاز به اینترنت دارد در غیر اینصورت هیچ کدام از دو طرف نیازی به اتصال اینترنت ندارند.

- برنامه به صورت اعلان(Notification) ،رخداد ها را به شما اعلام و آن ها را بلافاصله ذخیره می کند پس باید دریافت اعلان ها برای این برنامه فعال شده باشد.(در تنظیمات دستگاه قسمت برنامه ها ردیاب هوشمند را باز کنید و تیک نمایش اعلان ها باید زده شده باشد)
این برنامه نقشه کل دنیا با 11 مدل نمایشی و قابلیت جستجو می باشد .

-نقشه خیابانها

-نقشه ماهواره ای(نمای طبیعی)

-نقشه نمایانگر پستی و بلندی ها

-نقشه ترکیبی
و ....

تغییرات در نسخه 1.0.3

ایجاد راهنما

امتیازات

رتبه میانگین
1.0
(2)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

P6-U06 1394/08/07 :: sartaze

افتضاحه نخرید

مشاهده ادامه نظرات