(7)
انتشار 1394/09/01
نسخه 3
اندروید 2.1 به بالا
گروه ایرانی
حجم 1.63 MB
قیمت 20,000 ریال

حریم خصوصی   ‪Harime Khosoosi کندو برنامه ارتباطات و اجتماعی ایرانی (ندارد) رایانه گستر خیرگو

تصاویر

توضیحات

لطفا توضیحات را تا آخر مطالعه کنید تا متوجه شوید چقدر به این برنامه نیاز دارید!!! برنامه ای چند کاره!!!

کاملترین برنامه ایرانی موجود در مارکت کندو، جهت حفاظت از حریم شخصی، قابل رقابت با نمونه های خارجی...
با نصب این برنامه عکس ها،فیلم ها، پیامک ها و اطلاعات تماس شما به صورت کامل در امنیت کامل خواهند بود.

شاید امروزه با روی کارآمدن تلفنهای همراه هوشمند خیلی از شما عزیزان نسبت به حفظ حریم شخصی خود دچار ترس و واهمه هستید و بیم آن را دارید که هر لحظه اطلاعات شخصیتان به سرقت برود یا حتی کسی به آن اطلاعات دسترسی پیدا کند...


مطمئنا برای بسیاری از شما پیش آمده که مجبورید بر روی گوشی خود رمز عبوری قرار دهید تا کسی به اطلاعات تماس شما یا پیامهایتان دسترسی نداشته باشد و حتی از نرم افزارهای خاصی مجبور شده باشید جهت قفل استفاده کنید که این خود گاهی ناخوشایند است و ممکن است کسی به شما بدبین شود و یا گاهی اوقات مجبورید گوشی خود را به دست یکی از دوستان یا اعضای فامیل بدهید و به خاطر ترس از تماس یکی از مخاطبین خود یا دریافت پیام نگران باشید.

مخاطبین خود را با این نرم افزار به راحتی مخفی کنید ...فایلهای شخصی خود را به راحتی مخفی کنید.

حریم خصوصی شما موقعی هست که وقتی یکی از مخاطبین خاص شما بهتون پیامک میده پیامکش بدون سر و صدا بیاد بره توی اینباکس این برنامه بدون اینکه کسی متوجه بشه و فقط خودتون مطلع میشید جالبه نه؟!
یا موقعی که با اون تماس میگیرید یا اون باهاتون تماس میگیره از لیست گزارشات تماس حذف بشه.
یا وقتی که زنگ میزنه بی سر و صدا زنگ میزنه و فقط شما متوجه میشید...
این ها تنها بخش کوچکی از ویژگی های این برنامه بودند...
در زیر به طور کامل بخش های این برنامه لیست شده اند.

برخی ویژگی های برنامه:
+ امکان مخفی کردن عکس های گالری گوشی شما، به درون برنامه با امنیت بسیار بالا بدون دیده شدن در گالری
+ امکان مخفی کردن فیلم های شما، درون برنامه با امنیت بسیار بالا بدون دیده شدن.
+ امکان عکس گرفتن از شخص در صورتی که بدون اجازه وارد برنامه شود و رمز عبور برنامه را اشتباه بزند!(فضولگیر)
+ قابلیت مخفی کردن آیکون برنامه از لیست برنامه های گوشی و و اجرا بوسیله شماره گیری!
+ دارای گالری عکس داخلی با امکانات زیاد مثل زوم نیشگونی، زوم دوبار کلیک، ورق زدن عکسها، به اشتراک گذاری، چرخش عکس، کپی و ...
+ امکان اسلاید شو برای ورق زدن عکس ها در فواصل زمانی منظم، برای لذت بخش تر کردن مرور خاطرات.
+ امکان جلوگیری از حذف برنامه و پاک شدن برنامه به صورت ناخواسته با استفاده از تنظیمات داخل برنامه.
+ دارای امکانی که با استفاده از آن می توانید از شر پیامک های تبلیغاتی و شماره های مزاحم خلاص شوید.
+ امکان پخش فیلم های شما در گاوصندوق تنها با یک کلیک و بدون نیاز به هیچ برنامه جانبی!!
+ رمزگذاری فایل ها با استفاده از رمز عبور شما، به طوری که حتی با کامپیوتر هم نمی توانید فیلم ها، عکس ها و متن پیامک های درون برنامه را ببینید.
+ اگر یک مخاطب را به این برنامه اضافه کنید تمام مراودات شما اعم از پیامک و اطلاعات تماس و ... به جای گوشی به صورت خودکار داخل برنامه وارد شده، رمزگذاری شده و اثری از آنها در گوشی قابل مشاهده نخواهد بود و فقط خودتان به آن دسترسی خواهید داشت.

+ برنامه حریم خصوصی می تواند در صورت نیاز به صورت هوشمند به تماس مخاطب خاص شما عکس العمل نشان دهد:
* بلافاصله تماس را قطع کند و حتی لیست تماس را نیز از گوشی حذف نماید.
* بلافاصله تماس را قطع کند و پیامک از پیش تعیین شده ای برای تماس گیرنده بفرستد.
* بلافاصله زنگ گوشی را قطع کند (Mute)
+ در هر زمان قادر خواهید بود مخاطبان، عکس ها، فیلم ها و اطلاعات درون گاوصندوق را به گوشی برگردانید.
+ امکانات متنوع تماس، ارسال پیامک، مشاهده تاریخچه ارتباطات مخاطبین و همچنین داشتن رابط کاربری زیبا و آسان.
+ دارای آلارم های مخصوص میس کال و رسیدن پیامک مخاطبان درون برنامه با تنظیم متن دلخواه
+ دارای تنظیمات متعدد از قبیل تغییر متنی که می خواهید هنگام آلارم نمایش داده شود، آهنگ مورد نظرتان هنگام دریافت پیامک و یا تماس، تغییر رمز، تنظیم ویبره و ...
+ این برنامه هیچ محدودیتی از نظر تعداد عکس، فیلم، مخاطب و پیامک و ... ندارد!
------------------------
توجه! توجه!
برای امنیت بیشتر تمام اطلاعات درون برنامه با استفاده از کلمه عبور شما رمزگذاری می شوند.
***در نگهداری رمز عبور خود دقت لازم را داشته باشید***
***در صورت لغو نصب برنامه حریم خصوصی، محتویات برنامه از بین خواهند رفت، لذا قبل از لغو نصب، اطلاعات خود را از برنامه به گوشی برگردانید.
***برای امنیت بیشتر توصیه می شود در تنظیمات برنامه گزینه جلوگیری از حذف برنامه را فعال بفرمایید.

فعال کردن حالت پنهان در تنظیمات برنامه باعث حذف آیکون برنامه از گوشی شما می شود. در نتیجه هیچ کس متوجه وجود چنین برنامه ای در گوشی شما نخواهد شد!
برای دسترسی به برنامه پس از فعال کردن حالت پنهان کافیست در قسمت شماره گیر گوشی ابتدا ## را تایپ کرده و سپس رمز عبور برنامه را تایپ و کلید برقراری تماس را بفشارید.
مثال: اگر رمز نرم افزار شما 12345 است باید 12345## را شماره گیری کنید
در برخی از مدلهای گوشی بعد از فعال کردن حالت پنهان ممکن است همچنان آیکون برنامه در گوشی باشد. البته در صورتی که روی آن کلیک کنید پیغام خطا میدهد و اجرا نمی شود. در این صورت یکبار گوشی را ریست بفرمایید تا آیکون مخفی شود. در هر دو حالت امکان اجرای برنامه از طریق شماره گیری وجود دارد.

------------------------

*تنظیمات*
1- مخفی سازی برنامه :
این بخش جهت حفظ هر چه بیشتر امنیت برنامه طراحی شده است.شما با فعال کردن این بخش دیگر آیکون و شکل برنامه را در لیست برنامه های دستگاهتان مشاهده نمیکنید و میتوانید آن را مجددا غیر فعال کنید.با این کار کسی متوجه این نرم افزار نخواهد شد و فقط خودتان میتوانید از روشهای ویژه به برنامه دسترسی پیدا کنید.
شما همچنین میتوانید با استفاده از رمز عبور برنامه و شماره گیری آن در قسمت شماره گیر گوشی بین حالت های نمایش و عدم نمایش آیکون برنامه سوییچ کنید و به سرعت به برنامه بدون انتخاب آن و بدون لمس آن وارد شوید و از پیامکها و تماسهای مخاطبین خود آگاه شوید.

------------------------

رمز عبور:
- "نمایش برنامه با شماره گیری رمز (تماس)" : یک از ایده های خلاقانه این نرم افزار این بخش است که شما میتوانید با تماس به شماره رمز برنامه برنامه را اجرا کنید. این یعنی چه ؟؟!! به این معنی است که شما با وارد کردن رمز عبور برنامه در قسمت شماره گیر یا تماس دستگاهتان و فشردن دکمه تماس میتوانید برنامه را اجرا کنید.این گزینه برای مواقعی که شما آیکون برنامه را مخفی کرده اید بسیار کاربردی میباشد. به صورت کاملا حرفه ای...
- تغییر حالت بین آیکون مخفی و نمایش آن که در قسمت " مخفی سازی برنامه " توضیح داده شد.
------------------------

هشدار ها :
گاهی اوقات ما میخواهیم که در هنگام دریافت پیامک و یا تماس که به صورت مخفی صورت میگیرد یک صدای هشدار خاص و یا ویبره خاص و یا در قسمت نوار وضعیت دستگاه یک آیکون خاص با یک متن از پیش تعیین شده نمایش داده شود این دقیقا کاری است که این بخش انجام میدهد و این نرم افزار را کاملا خاص نموده... مثلا مخاطب خاص شما یک پیامک برایتان ارسال میکند یا با شما تماس میگیرد.شاید از خودتان بپرسید وقتی شماره آن را در لیست برنامه اضافه نموده ایم خودمان چطور متوجه تماس یا پیامکش شویم؟ شما میتوانید به راحتی یک متن از پیش تعیین شده را به دلخواه خود تغییر دهید. مثلا موقع دریافت پیامک بنویسید " آپدیت بازی" و موقع دریافت پیام یا تماس از مخاطب آن پیغام را در بالای گوشی خود مشاهده کنید...با این کار اگر گوشی شما حتی دست یکی از اعضای خانواده باشد متوجه نخواهد شد و فقط خودتان از این موضوع مطلع هستید. حتی میتوانید از قسمت زنگهای برنامه یک زنگ مخصوص انتخاب کنید تا وقتی مخاطبتان تماس گرفت آن صدا پخش شود و باز هم فقط خودتان متوجه خواهید شد و یا حتی گوشی خود را در حالت ویبره قرار دهید و یک ویبره مخصوص برای مخاطبتان انتخاب کنید.

------------------------

دزدگیر( فضولگیر):

یکی از مشکلاتی که شاید با آن مواجه شوید ورود بدون اجازه یک شخص به نرم افزار شما می باشد.از قابلیتهای خوب دیگر این برنامه قابلیت گرفتن عکس می باشد. در صورتی که شخصی به برنامه وارد شود و رمز عبور برنامه را اشتباه وارد کند، از شخص عکس گرفته می شود و به همراه زمان وقوع در منوی مربوطه قابل مشاهده خواهد بود. این ابزار در اندروید 2.3 به بالا و گوشی هایی که دارای دوربین جلویی هستند فعال است.
- افزوده شدن قابلیت های کپی، حذف، ارسال مجدد و به اشتراک گذاری در صفحه پیامک ها و تماس ها: برای استفاده از امکانات ذکر شده بر روی متن مورد نظر انگشت خود را چند لحظه نگاه دارید.

------------------------
خواهشمندیم با دادن امتیاز 5 ستاره و کامنت های حمایتیتان به این برنامه ما را در ارائه برنامه های رقابتی با نمونه های خارجی یاری فرمایید.
------------------------

در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل فقط با ایمیل masiha105@gmail.com در ارتباط باشید.

امتیازات

رتبه میانگین
4.6
(7)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

C2305 1395/07/08 :: پرستو

سلام و هزار هزار لایک و تشکر از سازنده این برنامه و یک سوال دوست من برنامه رو نصب کرده برنامه ی حذف رو هم فعال کرده و هم برنامه ی ایکون پنهان اما بنظرم رمز رو یادش رفته و حالا نه میتونه وارد برنامه بشه نه میتونه برنامه رو لغو کنه و دوباره نصب کنه لطف میکنید بگید چاره ی کار الان چیه چکار کنه

GT-I9300I 1395/05/08 :: soshi***tm

عالیه. یه سری ایرادات کوچک داره که اگه برطرف بشه فوق العاده میشه. مثل نامش که بتونیم عوضش کنیم. دوم اینکه هرسری میای بیرون پسوردت رو تماس ها میفته. ولی در کل نرم افزار خوبیه.

D6503 1394/09/29 :: sonyxperia

با سلام قفل کردن برنامه های گوشی را هم بهش افزوده کنین

C2305 1394/09/24 :: 0937.......

سلام برنامه اتون بسیار عالی و کاربردی هستش خیلی ممنون فقط آی کاش میشد اسم برنامه رو هم خودمون بتونیم برا رد گم کنی تغییر بدیم و کاش میشد در برنامه های چت مثل واتس آپ و غیره هم از این پنهان کردن استفاده کرد

مشاهده ادامه نظرات