(0)
انتشار 1396/10/17
نسخه 1.0
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 0.00 KB
قیمت 100,000 ریال

مدیریت باشگاه   ‪Club Manager کندو برنامه ورزشی ایرانی (ندارد) ابوالفضل میعادیان

تصاویر

توضیحات

مدیریت باشگاه های ورزشی، نظارت بر ساعات ورود و خروج ورزشکاران، دریافت و ثبت شهریه ها و ... وظایفی است که مسئولین ورزشگاههای بزرگ و کوچک مجبور به انجام آن ها هستند. این نرم افزار بدین منظور طراحی شده است تا به صورت کاملا ساده، همراه با محیط کاربری زیبا و کارا شما را در مدیریت باشگاه های مختلف یاری نماید.

نرم افزار شامل 5 بخش اصلی ( ثبت اعضا، وضعیت باشگاه، کنترل اعضا، مدیریت شهریه ها و تنظیمات باشگاه) می باشد.

شما در قسمت ثبت اعضا می توانید عضو جدید را ثبت کنید و ساعات تمرین او را به نرم افزار بدهید تا ورود و خروج شخص را کنترل کند، میزان شهریه ای که شخص باید به صورت ماهانه پرداخت نماید را وارد نمایید تا در قسمت شهریه ها هر ماه مطابق با روز ثبت نام اشخاص، لیست افرادی که باید در روزهای مختلف شهریه هایشان را پرداخت نمایند مشاهده نمایید. اگر شخصی در روز مذکور شهریه خود را پرداخت نکند، اطلاعات او در قسمت شهریه های عقب افتاده ذخیره می گردد. 

در قسمت وضعیت می توانید از وضعیت کلی باشگاه، نمودار های حضور اشخاص به صورت روزانه و ماهانه، تعداد افراد، میزان شهریه های پرداخت شده و موارد دیگر آگاه شوید.

نمودار های قرار داده شده در قسمت وضعیت، شما را از ساعات شلوغی باشگاه مطلع می کند و متناسب با آن می توانید کنترل بهتری بر ثبت نام اعضای جدید داشته باشید. 

لازم به ذکر است که از قسمت اعضا می توانید، افرادی که حق حضور در هر ساعت دارند را مشاهده کنید و بدین صورت از وجود افرادی که اجازه حضور ندارند آگاه می گردید.

در قسمت تنظیمات می توانید به راحتی ساعات کار باشگاه به همراه روزهای کاری باشگاه را وارد نمایید تا شما را در ثبت اعضای جدید و مشاهده وضعیت باشگاه یاری کند. 

همچنین نرم افزار مجهز به یک قسمت جستجو پیشرفته است که می تواند شما را با کوچکترین قسمتی از نام هر شخص، از تمام اطلاعات مرتبط با او آگاه کند.

در قسمت ارتباط با ما، پنلی تعبیه شده است تا چنانچه نیاز به پشتیبانی داشتید یا سوالی پیش آمد از آن طریق، پیامتان را به ما ارسال کنید تا اقدامات لازم صورت گیرد.

سادگی و کارایی لازم در تمام مراحل طراحی مدنظر ما بود و سعی شد نرم افزار به گونه ای طراحی گردد تا هر شخصی با هر میزان از آشنایی با کامپیوتر توانایی کارکردن با آن را داشته باشد.

از جمله مجوزهای لازم برای نصب نرم افزار ، مجوز اتصال به شبکه و اینترنت است که برای طراحی قسمت ارسال پیام پشتیبانی مورد نیاز است، مجوز تماس تلفن نیز، برای تماس گرفتن با اعضای باشگاه از داخل نرم افزار  مورد نیاز است.

شما با استفاده از این نرم افزار دیگر نیاز به هیچ گونه ابزار مدیریتی ندارید و براحتی می توانید باشگاه خود را به هر بزرگی و با هر تعدادی عضو مدیریت نمایید.

امیدواریم که با ارائه این نرم افزار رضایت شما ورزشکاران و ورزش دوستان عزیز را جلب کرده باشیم.

با تشکر فراوان

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.