(0)
انتشار 1394/09/17
نسخه 1.0
اندروید 2.3.3 به بالا
گروه ایرانی
حجم 4.68 MB
قیمت 25,000 ریال

موزیک پلیر ایرانی(حرفه ای)   ‪music player irani(herfeie) کندو برنامه موسیقی و صدا ایرانی (ندارد) حمیدشعبانی

تصاویر

توضیحات

به نام خدا

با قابلیت های حرفه ای این موزیک پلیر ایرانی آشنا شوید

1_ قابلیت تکان دادن گوشی برای عوض کردن آهنگ ها (حتی وقتی که آهنگ درحال پخش است و شما از دکمه ی home استفاده کرده باشید )

2_ قابلیت به اشتراک گذاری آهنگ ها

3_ دارای لیست علاقه مندی

4_ دارای امکان درست کردن گروه در لیست علاقه مندی

5_ دارای قابلیت جستجوی آهنگها

6_ دارای قابلیت تازه سازی لیست آهنگها

7_ دارای امکان جلو و عقب بردن آهنگ

8_ دارای امکان نشان دادن مکان ذخیره شده ی موسیقی

9_ دارای قابلیت تایمر خواب (با وارد کردن دقیقه از 1 تا 120 می توانید برنامه را طوری تنظیم کنید که بعداز گذشتن دقیقه وارد شده , آهنگ ها به صورت خودکار قطع شود )

10_ دارای چند نما از موزیک پلیر

11_ دارای نمای گرافیکی بسیار بالا

13_ دارای عکس های پس زمینه زیبا برای موزیک پلیر

14_ تمامی آهنگها به صورت خودکار به برنامه موزیک پلیر ایرانی اضافه می شود( هم آهنگهایی که در داخل حافظه ی گوشی قرار دارد و هم آهنگهای داخل کارت حافظه

توضیح در مورد برنامه و راهنمایی :

بهترین موزیک پلیر ایرانی

کیفیت بالا

دقت بالا

نمای گرافیکی بالا

حرفه ای ترین موزیک پلیر

برای استفاده از امکانات برنامه , در داخل برنامه موزیک پلیر ایرانی روی دکمه منوی گوشی خود لمس کنید . هم در قسمت موزیک پلیر اول و هم در قسمت دوم موزیک پلیر

برای اضافه کردن آهنگ به لیست علاقه مندی , در قسمت آهنگها بر روی آهنگ مورد نظر انگشت خود را نگه دارید تا منوی آهنگ مورد نظر باز شود . هم میتوانید گزینه های دیگر را انتخاب کنید و هم آهنگ مورد نظر را به قسمت لیست علاقه مندی اضافه کنید

توجه داشته باشد که برای افزودن آهنگ به لیست علاقه مندی ها , حتما باید از قبل در قسمت علافه مندی ,گروه ایجاد کرده باشد . برای ساخت گروه در قسمت علاقه مندی برای بار اول در خود قسمت علاقه مندی گزینه ای وجود دارد که نوشته شده برای اضافه کردن گروه لمس کنید و گروه خود را بسازید . حالا برای اضافه کردن گروه های دیگر و مشاهده ی دیگر امکانات . بر روی نام گروهی که ساخته اید انگشت خود را نگهدارید تا منوی امکانات باز شود.

برای رفتن به قسمت دوم مدیا پلیر ایرانی که خیلی حرفه ای و زیبا است . وقتی که آهنگی رو انتخاب کردید و آهنگ در حال پخش بود .در پایین روی علامت آهنگ درحال پخش (در پایین قسمت چپ) لمس کنید تا به قسمت دوم موزیک پلیر ایرانی بروید.

برای استفاده از تایمر خواب , اعداد بین 0 تا 120 را در قسمت تایمر خواب وارد کنید . فعال کردن تایمر خواب به این دلیل است که وقتی شما در برنامه هستید و در حال گوش کردن آهنگ هستید پس از گذشت زمانی که وارد کردید , برنامه به صورت خودکار بسته می شود و از برنامه خارج می شود .(توجه فقط عدد وارد کنید).

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.